X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Seriale, Angelina Jolie i galerie sztuki. Co słychać w kulturze?

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 15:37
W programie odwiedzimy m.in. wystawę "Nigdy więcej. Sztuka przeciw wojnie i faszyzmowi w XX i XXI wieku", zajrzymy też na kanał Angeliny Jolie na Youtube.
Angelina Jolie
Angelina JolieFoto: Shutterstock.com/Everett Collection

Program rozpoczniemy od rozmowy z Arturem Cichmińskim na temat wątków historycznych poruszanych w serialach. Sprawdzimy też, jak w internecie radzi sobie znana Aktorka Angelina Jolie. Kanał aktorki został założony kilka tygodni temu.

W drugiej godzinie audycji odwiedzimy wystawę "Nigdy więcej. Sztuka przeciw wojnie i faszyzmowi w XX i XXI wieku", zorganizowana w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Zaprosimy także na cykl o współczesnych autorach nowel i opowiadań.

***

Na audycję "Stacja Kultura" zapraszamy w czwartek (5.09), po godz. 10.05. Program poprowadzi Kasia Dydo.

kd/ac


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Fotografia mody w Polsce. Pas transmisyjny propagandy

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2019 16:20
Co ma wspólnego serial z lat. 90 "Niebezpieczne ujęcia" z polską fotografią mody? - Bohaterowie serialu pod przykrywką fotografów sesji modowych rozpracowywali gangi narkotykowe. Natomiast dla polskich fotografów ich praca na przestrzeni wieku to ciąg niebezpiecznych ujęć - opowiadają kuratorzy wystawy "100 lat fotografii mody w Polsce".   
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wertep, Hania Rani i On Art. Co słychać w kulturze?

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 14:07
Zajrzymy na festiwal teatralny, porozmawiamy z  pianistką i kompozytorką Hanią Rani. Sprawdzimy, dlaczego warto udać się latem do kina.
rozwiń zwiń