Znaki na murach miast. Street Art Dopping 2020

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2020 17:40
Mural głośnego artysty Mariusza Warasa znanego jako M-city oraz zbiorowa wystawa "Cut&Paste. Polski Szablon 2020" wraz z towarzyszącymi jej spotkaniami – oto program Street Art Doping 2020.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Zobacz
ratched serial pap 1200.jpg
Kultura remiksu. O serialach "Ratched" i "Pozostawieni"

W tym roku najważniejszy jest szablon. Zarówno mural pochodzącego z Gdańska artysty działającego w przestrzeni publicznej jako M-city, jak i prace innych artystów prezentowane na wystawie w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni w Elektrowni Powiśle, będą stworzone tą techniką. Na wystawie zobaczymy najnowsze dzieła Czarnobyla, Bartka Stypki, NeSpoon, Egona Fietke, Simpsona, Maniaca, Tank Patrola, Gu-Tang Clan oraz M-city.

Więcej na ten temat po godz. 11.00.

Posłuchaj:

W audycji wybierzemy się na Śląsk z Maćkiem Kędziorą, który opowie o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych w Katowicach i okolicach. Odwiedzimy mieszkańców Niemiec w ich domach oraz zaprezentujemy historię fotografii na zdjęciach.

***

Na audycję "Stacja Kultura" zapraszamy w poniedziałek (19.10) po godz. 10.05. Program poprowadzi Kasia Dydo.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka hobby graffiti

Czytaj także

Schronisko dla roślin - jak działa takie miejsce?

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2018 11:25
Czasem naszym roślinom brakuje słońca, czasem mają za dużo wody. Gdy zaczynają więdnąć, najczęściej po prostu je wyrzucamy. Ale, jak przekonuje Katarzyna Dziedzic, współzałożycielka Schroniska dla roślin, jest sposób na to, by dać im drugie życie i dobry dom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rowerowy szał  w kinie – "Accomplice" i "Return to Earth"

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2020 14:39
Dwie superprodukcje dla miłośników rowerowych ewolucji. Projekcja filmów "Accomplice" i "Return to Earth" z udziałem najlepszych mistrzów downhillu już 21.10.2020 w sieci Multikino. Pokazy odbędą się pod patronatem Czwórki.  
rozwiń zwiń