Festiwal w duchu slow. Zajrzyj do Supraśla

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2021 19:00
Do 8 sierpnia na Podlasiu potrwa SlowFest. Czym to wydarzenie różni się od innych festiwali i co znajdziemy w jego programie?
Rzeka Bug, Podlasie
Rzeka Bug, PodlasieFoto: Nowaczyk/Shutterstock

O tym - po godz. 11.00 - porozmawiamy z organizatorem imprezy - Piotrem Domagałą. Podlasie SlowFest to propozycja dla poszukujących wakacyjnego wytchnienia w kontakcie ze sztuką. Między 29 lipca a 8 sierpnia  w Supraślu odbędzie się 30 wydarzeń z różnych dziedzin sztuki: pokazy filmowe, koncerty, spektakle teatralne, warsztaty artystyczne i rekreacyjne.

Posłuchaj także:

Po godz. 10.00 Maciej Kędziora krytyk filmowy i student katowickiej filmówki opowie o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych na Śląsku. Weronika Puszkar zajrzy na wystawę "Hello Helka. Nowelka na papier i wojnę", a Ola Opala przedstawi historię kolejnego wakacyjnego zdjęcia. 

Przedstawimy także książki wyróżnione w 14. edycji Nagrody Literackiej m.st. Warszawy, ktore staną się bohaterkami wyjątkowej czytelniczej akcji. Już 2 sierpnia fragmenty nominowanych w tym roku tytułów oraz książek Joanny Rudniańskiej będą czytane na żywo, w internecie.

***

Na audycję "Stacja Kultura".  zapraszamy w poniedziałek (02.08) po godz. 10.05. Program poprowadzi Kasia Dydo.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka kino

Czytaj także

Octopus Film Festival. Wiemy, kto powalczy o Nagrodę Główną

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2021 13:50
Najnowszy film Quentina Dupieux, klaustrofobiczny horror przywodzący na myśl pierwszą część "Cube’a" oraz "Spree" z gwiazdą "Stranger Things" w roli patoinfluencera to kolejne premiery festiwalu Octopus 2021. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Film na weekend: "Wyprawa do dżungli, "Zielony Rycerz", "Old"

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2021 17:00
Wielka przygoda w dżungli, kolejna wersja arturiańskiej legendy i nowy fim twórcy "Szóstego zmysłu". Premiery filmowe ocenia krytyk Łukasz Muszyński.
rozwiń zwiń