X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Boczarska i Topa "pohisteryzują" przed triathlonem

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2013 14:48
Magdalena Boczarska i Bartłomiej Topa jadą do Suszu, by pływać, jechać na rowerze, biec i zagrać spektakl.
Audio
  • Bartłomiej Topa i Magdalena Boczarska opowiadają o tym, co będzie się działo w Suszu (Stacja Kultura/Czwórka)
Magdalena Boczarska
Magdalena BoczarskaFoto: Wojciech Kusiński

21-23 czerwca w Suszu odbywa się Triathlon, w ramach którego odbędą się Mistrzostwa Polski w dystansie sprint oraz Mistrzostwa Polski Aktorów i Dziennikarzy. Magda Boczarska oraz Bartek Topa będą tam na pewno, nie zabraknie też Szymona Bobrowskiego, z którym wspólnie grają w spektaklu "Histerie miłosne".

W tym roku w sportowych zmaganiach zobaczymy jedynie Bartłomieja Topę. Natomiast na teatralnej scenie, przygotowywanej na pomoście, zobaczymy oczywiście cała trójkę. W piątek (21 czerwca) wieczorem zaprezentują "Histerie miłosne".

- Susz to jest impreza, która ma totalną tradycję - mówi Bartłomiej Topa. - Na początku było kilku szaleńców, triathlonistów, potem kilkunastu, potem setka, a w 2011, wtedy kiedy ja zacząłem startować, było nas już 300 osób - dodaje. - A jak ja startowałam, w 2012 roku, prawie 600 - dodaje  Magdalena Boczarska.

Bartłomiej
Bartłomiej Topa/fot. Bartosz Bajerski

Triathlon to połączenie trzech sportowych dyscyplin: pływania, jazdy na rowerze i biegana. Aktorzy goszczący w Czwórce przyznają, że to bardzo wymagająca dyscyplina sportu, aby wziąć w nim udział potrzeba minimum pół roku przygotowań.
- Mogłam się sprawdzić, przekroczyć granicę własnej niemocy, to było dla mnie czymś z pogranicza wejścia na Mont Everest - wspomina Magdalena Boczarska. - Triathlon dał mi nieprawdopodobnych przyjaciół i znajomych - dodaje w rozmowie w "Stacji Kultura".
(pj)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szymon Bobrowski i Bartłomiej Topa: Sylwester nie ma znaczenia

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2012 04:30
Imprezy bywają różne. Te najlepsze i najgorsze, w swoim życiu, na czwórkowej antenie wspominają Bartłomiej Topa i Szymon Bobrowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Smarzowski przekracza sześć zer

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2013 23:00
- Największa frekwencję w ostatnim roku miały 3 tytuły: "W ciemności" - 1, 4 mln, "Jesteś Bogiem" - ponad 1,6 mln i "Drogówka", która szykuje się, żeby przekroczyć milion. - Coś się zmieniło u widzów polskiego kina, chcą oglądać ambitne filmy - mówi Arkadiusz Jakubik, jeden z aktorów Wojciecha Smarzowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bartłomiej Topa: od Zenka do Króla

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2013 11:00
- Król to dla mnie najważniejsza postać wśród bohaterów, których zagrałem u Wojtka Smarzowskiego. On wie, że czeka go śmierć, i zamyka wszystkie swoje sprawy - mówi Magdalenie Juszczyk odtwórca głównej roli w "Drogówce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bartłomiej Topa w filmie finalisty "Talentów Trójki"

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2013 17:58
"Kebab i Horoskop" jest to debiutem reżyserskim Grzegorza Jaroszuka. Film opowiada historię dwóch specjalistów od marketingu, którzy starają się pomóc szefowi sklepu z dywanami sprzedać ich jak najwięcej.
rozwiń zwiń