Lady Gaga: ta historia zdała test czasu

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2018 14:22
- "Narodziny gwiazdy" to piękna opowieść, która może poruszyć widzów na całym świecie - mówiła Lady Gaga na konferencji prasowej na festiwalu w Wenecji. - To historia o miłości, to także dobrze odegrana przez Bradleya rola człowieka uzależnionego - dodaje.
Audio
  • Lady Gaga i Bradley Cooper opowiadają o pracy nad filmem "Narodziny gwiazdy" (Stacja kultura/Czwórka)
Bradley Cooper i Lady Gaga
Bradley Cooper i Lady Gaga Foto: Denis Makarenko/Shutterstock

- Bycie częścia tej historii było dla mnie niezapomnianym doświadczeniem - mówiła piosenkarka. - Bardzo chciałabym abyście ten film zobaczyli. Gram Ally, dziewczynę która poddała się na samym początku - dodaje. 


Ze współpracy z piosenkarką przy tym filmie zadowolony jest też reżyser. - Cieszę się ze współpracy z Lady Gagą - podkreślała Bradley Cooper. - Ten film wyjął mi 4 lata z życia i każda minuta i każda sekunda były tego warte - dodaje. 

Film "Narodziny gwiazdy" trafia do kin 30 listopada. Warto pamiętać, że jest to już trzecia ekranizacja historii z 1937 roku. Więcej na jej temat w materiale Beaty Kwiatkowskiej. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Materiał: Beata Kwiatkowska

Data emisji: 30.11.2018

Godzina emisji: 10.46

pj

Czytaj także

"Ślepnąc od świateł". Oniryczna Warszawa w serialu Krzysztofa Skoniecznego

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2018 12:15
Scenariusz powstał na podstawie prozy polskiego pisarza Jakuba Żulczyka. Prawa do ekranizacji zakupiono jeszcze w trakcie powstawania powieści. Jaki jest serial "Ślepnąc od świateł"? Z Jakubem Żulczykiem, Cezarym Pazurą i Agnieszką Żulewską rozmawiała Beata Kwiatkowska. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Agnieszka Grochowska: "Miłość jest wszystkim" to nie papierowa komedia

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2018 13:00
Święty Mikołaj przypływa do Trójmiasta i zaczynają dziać się cuda. Najpopularniejszy polski piłkarz zakochuje się w kobiecie, która nigdy nie była fanką futbolu. Zdrady i tajemnice mieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie miał zaskakujący finał.
rozwiń zwiń