Agnieszka Grochowska: "Miłość jest wszystkim" to nie papierowa komedia

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2018 13:00
Święty Mikołaj przypływa do Trójmiasta i zaczynają dziać się cuda. Najpopularniejszy polski piłkarz zakochuje się w kobiecie, która nigdy nie była fanką futbolu. Zdrady i tajemnice mieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie miał zaskakujący finał.
Audio
  • "Miłość jest wszystkim" - dobra propozycja na święta? (Stacja Kultura/Czwórka)
Ich szalony romans pokazuje, że nawet najbardziej kosmiczne połączenia mają prawo bytu, a strzała Amora może znaleźć człowieka w najmniej oczekiwanym momencie. Pytanie tylko, czy taki podryw na zimno może się udać? Choć z drugiej strony  w takie święta wszystko jest możliwe. Na zdj. Agnieszka Grochowska i Maciej Musiał
Ich szalony romans pokazuje, że nawet najbardziej kosmiczne połączenia mają prawo bytu, a strzała Amora może znaleźć człowieka w najmniej oczekiwanym momencie. Pytanie tylko, czy taki podryw na zimno może się udać? Choć z drugiej strony – w takie święta wszystko jest możliwe. Na zdj. Agnieszka Grochowska i Maciej MusiałFoto: Kino Świat/Akson Studio/mat. prasowe

Czytaj także
MJW Foto Ola GrochowskaAkson Studio 1200 Miłość jest wszystkim.jpg
Premiery filmowe: "Creed II", "Miłość jest wszystkim", "Nocne istoty"

W świąteczną historię reżyser Michał Kwieciński wplótł kilka wątków miłosnych., a w rolach głównych "Miłość jest wszystkim" osadził fantastycznych aktorów - m.in. Agnieszkę Grochowską. - Krysia jest osobą zrozpaczoną. Na początku filmu przytrafia się jej wiele ostatecznych rzeczy, z którymi nie potrafi sobie poradzić - opowiada aktorka. - Z jednej strony jest kompletnie zagoniona, z drugiej - wszystko próbuje skontrolować. Scenarzyści nie dają jej jednak takiej szansy, bo na Krysię spada grom z jasnego nieba, w postaci Maćka Musiała - dodaje i tłumaczy dlaczego tuż po rozpoczęciu zdjęć czuła się na planie jak nestor rodu.

W filmie zobaczymy także Mateusza Damięckiego. Jak aktor zbudował postać Zbyszka - piłkarskiego celebryty, kobieciarza i macho? O tym. m.in. w materiale Beaty Kwiatkowskiej.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Data emisji: 26.11.2018

Godzina emisji: 10.40

kul/ac

Czytaj także

Kasia Smutniak. Polka, która podbiła włoskie kino

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2018 14:00
Do wtorku, w kinie Muranów można oglądać propozycje najnowszej włoskiej kinematografii w ramach przeglądu Cinema Italia Oggi. Gościem festiwalu była Kasia Smutniak - urodzona w Polsce aktorka, która od lat mieszka i pracuje we Włoszech.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Ślepnąc od świateł". Oniryczna Warszawa w serialu Krzysztofa Skoniecznego

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2018 12:15
Scenariusz powstał na podstawie prozy polskiego pisarza Jakuba Żulczyka. Prawa do ekranizacji zakupiono jeszcze w trakcie powstawania powieści. Jaki jest serial "Ślepnąc od świateł"? Z Jakubem Żulczykiem, Cezarym Pazurą i Agnieszką Żulewską rozmawiała Beata Kwiatkowska. 
rozwiń zwiń