Znów zagramy dla dzieciaków!

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2014 13:00
Rozpoczynamy odliczanie do kolejnego Finału WOŚP.
Krzysztof Dobies
Krzysztof DobiesFoto: PRSA

12 stycznia odbędzie się szalona letnia zadyma w środku zimy czyli 22. już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O tym, co będzie się działo w Polsce, na świecie i w Kosmosie opowie Krzysiek Dobies z Fundacji WOŚP.
Po 7.00 w naszym studiu pojawią się organizatorzy kampanii "Ciepło z natury". Świąteczne choinki, które podczas świat Bożego Narodzenia tradycyjnie będą towarzyszyć nam w domach, mogą wrócić do nas w postaci ciepła w kaloryferach oraz energii elektrycznej. W styczniu ruszy zbiórka choinek, które następnie trafią do stołecznych elektrociepłowni jako ekologiczne paliwo - zapowiadają pomysłodawcy akcji, a my przyjrzymy się szczegółom tej inicjatywy.
Powiemy również jak technologia 3D może nam pomagać w codziennym życiu oraz jakie są najnowsze komentarze po przełomowej zmianie w Stanach Zjednoczonych, gdzie stan Kolorado zalegalizował marihuanę. Narkotyk jest dostępny w sklepach i może go kupić każdy, kto ukończył 21 lat.
Na "Poranek OnLine" - we wtorek, 7 stycznia, od godziny 6.00 do 9.00 zaprasza Justyna Dżbik.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

WOŚP: Gramy dla starszych, bo nikt inny w tym kraju nie wyciąga do nich ręki

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2013 18:00
Już w najbliższą niedzielę kolejny, 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pół puszki datków przeznaczane będzie dla najmłodszych, drugie pół – dla seniorów. – Opieka zdrowotna dla tych ludzi jest w opłakanym stanie – mówi w Czwórce rzecznik WOŚP, Krzysztof Dobies.
rozwiń zwiń

Czytaj także

David Bond: jestem specjalistą od marketingu Matki Natury

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2013 08:00
Nazywa się Bond, ale nie broni imienia Jej Królewskiej Mości tylko troszczy się o dzieciaki. Z myślą o nich stworzył projekt Wild Thing i próbuje wyrwać dzieci ze szponów nowych technologii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janina Ochojska: "Fala Dobra" ma pomóc dzieciom w Somalii

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2013 14:00
Chcesz pomóc potrzebującym na święta? Daj się ponieść "Fali Dobra" - akcji Polskiej Akcji Humanitarnej i Pozytywnych Inicjatyw, w której udział wzięły Pierwsza Dama, Anna Komorowska oraz znane osobistości ze świata kultury, sztuki i mediów.
rozwiń zwiń