X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zawody "Lord Of The Board"

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2010 11:09
W "Poranku" także o Modeście Rucińskim, "Porozumieniach Sierpniowych" i nietypowych nazwach wsi i miast w Polsce.
Audio

- Gościnnie pojawił się m.in. w serialach "Twarzą w twarz", "Apetyt na życie", "Ranczo" czy "Na wspólnej". Już w październiku zobaczymy go na dużym ekranie w filmie Macieja Ślesickiego "Trzy minuty. 21:37", gdzie zagrał jedną z głównych ról. Modest Ruciński to jeszcze mało rozpoznawalny aktor młodego pokolenia, który w "Poranku" opowiadał o swoim dorobku aktora drugoplanowego;

- W dniach 28-29 sierpnia w Smoleniu pod Krakowem odbyła się trzecia edycja zawodów "Lord Of The Board". Miłośnicy mountainboardingu pomimo deszczu, błota i wiatru licznie stawili się na stoku narciarskim. W "Poranku" opowiadali o swoich wrażeniach, emocjach i konkurencji;

- Paryż koło Krzeszowic, Ateny koło Augustowa, Stany koło Bojanowa czy Majorka koło Krakowa. Okazuje się, że można udać się na weekend do wielu znanych miejsc nie opuszczając granic kraju. W "Poranku" sprawdzaliśmy, jakie atrakcje oferują turystom i skąd w Polsce wzięły się takie "egzotyczne nazwy"?

- 31 sierpnia mija 30. rocznica podpisania "Porozumień sierpniowych". Tym mianem określa się porozumienia zawarte pomiędzy rządem PRL-u a komitetami strajkowymi. Związkowcom udało się uzyskać m. in. zgodę na legalizację związków zawodowych, gwarancję prawa do strajku, ograniczenie cenzury. W "Poranku" sprawdzaliśmy, co jeszcze kryje się pod terminem "Porozumienia sierpniowe".

Zapraszamy.

ap

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Najważniejsza jest zgoda na siebie

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2010 23:43
O celach terapii DDA – Dorosłych Dzieci Alkoholików – w "Zostaw wiadomość" mówili eksperci: Anna Maria Seweryńska i Cezary Biernacki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bohaterowie bajek trafią na cokoły

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2010 15:35
W Łodzi powstaje szlak "znaczony" pomnikami bohaterów animowanych filmów ze studia Se-ma-for.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mniej punkowo i bardziej elektronicznie

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2010 13:23
Muzycy Cool Kids Of Death zapewniają, że ich nowa płyta będzie bardziej zróżnicowana brzmieniowo od poprzednich.
rozwiń zwiń