Drogie Euro 2012. Ceny jedzenia i wynajmu mieszkań nas dobiją?

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2012 20:00
Ile będzie kosztowało wynajęcie pokoju w centrum Warszawy podczas Euro 2012? Jak będą się kształtowały ceny piwa i przekąsek? Posłuchaj czwórkowych rozmów o nadchodzących mistrzostwach Europy w piłce nożnej.
Audio
  • Co i o ile zdrożeje podczas euro? - rozmowy w Czwórce

Pierwsza garśc informacji o Euro 2012 to ceny oraz wynajem mieszkań w trakcie mistrzostw, a także wiadomości o stanie dróg na Ukrainie w kontekście komunikacji podczas tej wielkiej sportowej imprezy.

Poza tym, zdaniem ekspertów, musimy także przygotować się na to, że tam, gdzie pojawią się zagraniczni kibice, ceny przekąsek i napojów także, podobnie jak ceny mieszkańm, pójdą w górę.

Zdaniem analityków nawet o 10-20 %! Przedsiębiorcy na razie nie przyznają się do planowania podwyżek, ale po cichu liczą na duże zyski.

Drożej będzie przede wszystkim w sklepach i lokalach gastronomicznych zlokalizowanych przy stadionach i strefach kibica. Stracą zwykli mieszkańcy, którzy za piwo i chipsy zapłacą więcej.

Oto kompendium wiedzy o tym, jak przeżyć te mistrzostwa i czerwcowy okres "eurodrożyzny".

Zapraszamy do wysłuchania dźwięku audycji. "Poranek" startuje codziennie już o godzinie 6.00!

Czytaj także

Sąd nad reprezentacją czas rozpocząć

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2012 08:23
Polscy piłkarze ręczni nie zagrają w igrzyskach olimpijskich. Przegrany turniej kwalifikacyjny w Alicante komentują Tomasz Burnos i Darek Matyja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W Ekstraklasie trwa walka o mistrzostwo i utrzymanie

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2012 13:03
Tomek Burnos i Darek Matyja komentują 27. kolejkę ligową Ekstraklasy oraz inne europejskie ligi piłkarskie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koniec ligi i marzeń o Londynie

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2012 09:43
W poniedziałkowym "Nie wszystko złoto" Tomek Burnos i Darek Matyja komentują tegoroczne rozgrywki ligowe oraz turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich.
rozwiń zwiń