X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Noc Muzeów 2013: "Burza" w Muzeum Powstania Warszawskiego

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2013 11:25
To już 10., jubileuszowa polska edycja Nocy Muzeów. – Będzie więc warszawska gwara, tango, kuchnia, m.in. flaczki i schab pieczony – wymienia Katarzyna Grabowska w Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie. – Bo to wielka impreza, kilka godzin stania, więc zadbaliśmy też o podniebienie zwiedzających.
Audio
  • Noc Muzeów 2013: "Burza" w Muzeum Powstania Warszawskiego - rozmowa z Katarzyną Grabowską (Poranek OnLine/Czwórka)
  • Noc Muzeów 2013: będzie się działo - m.in. w Krakowie i Wrocławiu (4 do 4/Czwórka)
Muzeum Powstania Warszawskiego
Muzeum Powstania WarszawskiegoFoto: wikimedia.commons.org/aut.Julia Sielicka-Jastrzębska/Muzeum Powstania Warszawskiego

Muzeum Powstania Warszawskiego podczas tegorocznej Nocy Muzeów organizuje imprezę pod hasłem "Obyczaje i kultura przedwojennej Warszawy". – Na rozpoczęcie o godz. 18 proponujemy spotkanie z reżyserem Włodzimierzem Dusiewiczem "Duszą", członkiem Szarych Szeregów i twórcą kilkudziesięciu filmów dokumentalnych, poświęconych II wojnie światowej – tłumaczy Grabowska.

W Muzeum Powstania Warszawskiego także aż do północy uruchomiona zostanie specjalna amatorska radiostacja, która będzie emitowała sygnał z anteny, ustawionej na dachu budynku. – Na całą Polskę i Europę – mówi Grabowska. – Dzięki temu będzie można zobaczyć, jak pracowały radiostacje "Błyskawica" i "Burza", oraz przede wszystkim spotkać się z Powstańcami, którzy je obsługiwali.

Pierwsza Noc Muzeów, czyli impreza kulturalna, polegająca na udostępnianiu eksponatów muzeów zwiedzającym w godzinach nocnych, odbyła się w Berlinie w 1997 roku. W Polsce pierwsze muzealne gmachy otworzyły swoje podwoje w Poznaniu w 2003 r., a rok później w Warszawie. By dowiedzieć się więcej o planie tegorocznej imprezy, posłuchaj nagrania rozmowy z "Poranka OnLine".

(kd)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nie ma Centralnego bez inżyniera Karwowskiego!

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2012 15:00
Grał w "Czterdziestolatku", "07 zgłoś się" i "Motylem jestem". W 1975 roku został "Misterem Warszawy", a dziś po prostu jest Dworcem Centralnym, najważniejszym węzłem transportu kolejowego w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najlepsze pyzy są na Różycu!

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2012 18:00
Kolejne muzeum w Warszawie poświęcone jest Pradze, oraz całej prawobrzeżnej części miasta i jej dziedzictwu. Będzie to jednocześnie pierwsze muzeum po tej stronie Wisły.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Noc Muzeów 2013. W Warszawie otwartych będzie 210 placówek

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2013 15:35
Wśród obiektów, które w tym roku dołączają do akcji, jest Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Stadion Narodowy.
rozwiń zwiń