X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Hanna Gronkiewicz-Waltz

TYLKO U NAS MJN o stołecznym ratuszu: "blokują" obce inwestycje

- Jarosław Kaczyński miał rację w tym sensie, że rządzący Warszawą blokują "obce" inwestycje, choć innym inwestorom pozwalają na budowę w tej samej okolicy. To zwykła nieuczciwość. "Swoi" budują, "obcych" przyblokujemy – mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio24pl Jan Popławski ze stowarzyszenia Miasto Jest Nasze.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kaczyński Miasto Jest Nasze deweloper Hanna Gronkiewicz-Waltz POLSKA Warszawa

Sławomir Potapowicz: reprywatyzacja to nie tylko kwestia dekretu Bieruta

- Byłem krytyczny wobec prezydentury Hanny Gronkiewicz-Waltz, świadectwem tego było również to, jak podchodziliśmy, już jako Nowoczesna do kwestii działań związanych z reprywatyzacją w Warszawie, która dzisiaj dominuje jeśli chodzi o postrzeganie stołecznego samorządu – mówił w Polskim Radiu 24 poseł Nowoczesnej i członek komisji weryfikacyjnej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Nowoczesna Platforma Obywatelska koalicja obywatelska reprywatyzacja Warszawa Hanna Gronkiewicz-Waltz

Groził, że zabije prezydent Warszawy. Jest w rękach policji

Policjanci Biura do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji i Komendy Stołecznej Policji zatrzymali osobę, która na popularnym serwisie społecznościowym zamieściła groźby pozbawienia życia skierowane pod adresem prezydent Warszawy - podali w piątek policjanci na stronie policja.pl.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA policja polska Komenda Główna Policji Warszawa Hanna Gronkiewicz-Waltz Skarżysko-Kamienna

Izabela Leszczyna: popieram zakazanie Marszu Niepodległości

- Z Prawem i Sprawiedliwością możemy razem świętować i chyba nawet byśmy tego chcieli. Nie idziemy jednak w Marszu Niepodległości, ponieważ idą tam ludzie, którzy niosą banery "Biała Europa, czysta krew" - mówiła na antenie Polskiego Radia 24 Izabela Leszczyna, posłanka Platformy Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marsz Niepodległości Warszawa 11 listopada Izabela Leszczyna Platforma Obywatelska niepodległość rocznica Hanna Gronkiewicz-Waltz

Szef MS o decyzji HGW: obliczona na wywołanie zamieszek

U podstaw decyzji prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz o zakazie Marszu Niepodległości leżała cyniczna kalkulacja polityczna, obliczona na wywołanie konfliktu i zamieszek; tego rodzaju prewencyjna cenzura była przekroczeniem uprawnień - powiedział w czwartek minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Hanna Gronkiewicz-Waltz Zbigniew Ziobro Święto Niepodległości Marsz Niepodległości

Biało-czerwony marsz. "Strona rządowa tego nie przemyślała"

- Można zarzucić stronie rządowej, że nie przemyślała dużo wcześniej, jak te obchody powinny wyglądać, i jak je zorganizować – powiedział w Polskim Radiu 24 Andrzej Potocki (tygodnik "Sieci"), odnosząc się do organizowanego przez polski rząd biało-czerwonego marszu. Gościem Polskiego Radia 24 był również Mateusz Kosiński (tygodnik "Solidarność")
Zobacz więcej na temat:  Marsz Niepodległości 11 listopada odzyskanie niepodległości Hanna Gronkiewicz-Waltz Andrzej Duda

Poseł Kukiz’15: to ograniczanie swobód obywatelskich

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zakazała organizacji Marszu Niepodległości, który 11 listopada miał przejść ulicami Warszawy. - Zakaz ogranicza jedną z najważniejszych swobód obywatelskich - prawo do gromadzenia się i wyrażania swoich przekonań – powiedział w Polskim Radiu poseł Kukiz’15 Tomasz Rzymkowski.
Zobacz więcej na temat:  Marsz Niepodległości Hanna Gronkiewicz-Waltz Andrzej Duda Warszawa 11 listopada odzyskanie niepodległości

Michał Dworczyk: polscy patrioci chcą świętować 11 listopada

- Nikt nie kwestionuje zasług środowiska, które Marsz Niepodległości, jako ten patriotyczny wyraz świętowania 11 listopada stworzyło i przygotowało, ale w ramach tego narastającego napięcia, ktoś musiał podjąć odpowiedzialną, wyważoną i roztropną decyzję - mówił na antenie radiowej Jedynki Michał Dworczyk, szef Kancelarii premiera. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Dworczyk Marsz Niepodległości Piotr Gociek Hanna Gronkiewicz-Waltz Andrzej Duda Mateusz Morawiecki