X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Magazyn" - 23.08.2010

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2010 18:13
Niecodzienne urodziny, dobre samopoczucie za kierownicą i 30-lecie Solidarności w młodzieżowym stylu.
Audio
  • Więcej wyobraźni na drogach - apeluje Marek Dąbrowski z Orlen Teamu


Na dobry początek tygodnia w Magazynie:

- pomysły na niezapomniane urodziny. Reżyser takich kasowych produkcji jak "Titanic" i "Avatar" postanowił w oryginalny sposób spędzić urodziny. Na miejsce świętowania wybrał... dno jeziora Bajkał. James Cameron, który 16 sierpnia skończył 56 lat, pod powierzchnię zanurzył się na pokładzie rosyjskiej łodzi podwodnej Mir-1. Jednostka ta służyła mu podczas przygotowań do kręcenia "Titanica" w 1997 roku. Do spędzenia urodzin na głębokości 1,3 tys. metrów Cameron został zaproszony przez fundację stawiającą sobie za cel ochronę Bajkału. Ale przy okazji była pewnie niezła imprezka! :) O szerokiej ofercie w zakresie organizowania niecodziennych przyjęć urodzinowych mówiła w „Magazynie” Danuta Konopka-Bogusz z firmy Impreza.

- Polacy uważają, że są dobrymi kierowcami. TNS OBOP przeprowadził w ubiegłym tygodniu badania, z których wynika, że mamy niezłe mniemanie o sobie za kółkiem: polscy kierowcy lubią prowadzić samochód (80% wskazań), uważają się za kulturalnych, przewidujących, jeżdżących pewnie i zdecydowanie (87%) oraz rozważnie (90%). O polskich kierowcach i polskich drogach mówi Marek Dąbrowski z Orlen Teamu.

- 30-lecie Solidarności w młodzieżowym stylu. Każdy może się znaleźć na jubileuszowym banerze z okazji 30. rocznicy Sierpnia '80. Wystarczy tylko jedno zdjęcie z napisem „Solidarność - Dziękuję!". – Przyłączenie się do akcji jest niezwykle proste. Wystarczy pobrać ze strony lub konta na Facebooku Europejskiego Centrum Solidarności specjalny plik graficzny. Następnie wydrukować go i zrobić sobie z nim zdjęcie oraz przesłać je na adres dziekisolidarnosci@publicrelations.pl – mówi Maciej Zięba OP. Gościem Justyny Dżbik była Monika Kalinowska z Europejskiego Centrum Solidarności.

Zapraszamy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

30. rocznica "Solidarności" zmarnowaną szansą

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2010 08:54
Polska marnuje szansę skupienia na sobie uwagi świata - alarmuje "Dziennik Gazeta Prawna". Na obchody 30. rocznicy powstania "Solidarności" nie przyjadą szefowie rządów i głowy państw. Impreza będzie lokalna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Związek jest, "Solidarności" nie ma?

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2010 13:56
Na obchody 30-lecia powstania "Solidarności" przyjadą świetni artyści, specjaliści od sztucznych ogni, którzy otwierali trzy olimpiady i dwa mundiale. Bo wiedzą, że wtedy stało się coś ważnego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Puszka z muzyką i nie tylko

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2010 15:39
Debiutancka płyta warszawskiego hiphopowego duetu Streetworkerz ukazała się w wyjątkowo oryginalnej formie.
rozwiń zwiń