X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dwie pasje Antoniego Pawlickiego

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2011 12:15
- Uwielbiam zadania, które są mi powierzane. Chciałbym jednak zaznać trochę więcej różnorodności – tak o aktorstwie mówi Antoni Pawlicki.
Audio

Lubi być aktorem, bo aktorstwo stawia przed nim wyzwania. Pokochał też podróże. Na szczęście praca zawodowa pozwala Antoniemu Pawlickiemu realizować obie pasje, bez większych trudności. Aktor, który dzięki odgrywanym rolom powszechnie uważany jest za romantyka, przedwojennego amanta, był gościem Uli Kaczyńskiej w "EX Magazine".

- Dostaję takie rolę i po prostu się w nie wcielam – komentuje Antoni Pawlicki. Po chwili dodaje, że cieszy go, iż ludzie tak go postrzegają. Jak wyjaśnia, to znaczy, że dobrze gra swoje postaci.

Aktor przyznaje jednak, że marzy o czymś innym… Pytany o kreację, w którą chciałby się wcielić odpowiada: – Chciałbym zagrać czarny charakter.

Antoni Pawlicki zdradza, że już niedługo będzie miał szansę sprawdzić się, jako morderca. Zanim jednak więcej o tym, gdzie teraz i w najbliższej przyszłości będzie można go zobaczyć wróćmy do drugiej pasji aktora – podróży.

Bakcyla podróżnika złapał po pierwszym roku studiów, kiedy po 1,5 miesiąca pracy w Londynie pozwolił sobie na samotną podróż po Europie. Od tej pory podróżuje, zwiedza, poznaje… Co ciekawe, jednocześnie nie może powiedzieć, by odnalazł miejsce, w którym chciałby zostać na zawsze.

– Jak wracam do Warszawy, to czuję, że przyjechałem do domu. Jestem tu wychowany, urodzony, może to jest moje miejsce – mówi.

Podróżowanie poszerza horyzonty, ale też pozwala poznać samego siebie. Jak te doświadczenia wpłynęły na Antoniego Pawlicę? Gdzie teraz będzie można go zobaczyć? A także jakie ma zdanie o polskim show biznesie sprawdzała Ula Kaczyńska.

KaW

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Aktorka oczarowana Norwidem

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2011 13:50
W swoim życiu chciałabym łączyć aktorstwo ze śpiewaniem. Jak na razie mi się to udaje – cieszy się wszechstronnie utalentowana młoda aktorka Natalia Sikora.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artystyczne podróże w czasie i przestrzeni

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2011 08:39
Karol Frycz - scenograf, malarz i miłośnik teatru - swoje inspiracje czerpał z dalekich podróży: geograficznych i intelektualnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teatr na co dzień

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2011 14:30
Dzień od lat jest taki sam dla aktorów. Rano próba, wieczorem przedstawienie, czasami nagrania w południe – mówi Olgierd Łukaszewicz, który po raz drugi został prezesem Związku Artystów Scen Polskich.
rozwiń zwiń