Astrologia finansowa - pieniądze ukryte są w gwiazdach?

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2011 17:55
Klienci wróżek to ostatnio nie zakochane młode dziewczyny, ale poważni biznesmeni. Czy wróżki to rada na ekonomiczny kryzys? W Czwórce rozmawiamy z ekonomistą-astrologiem.
Audio
  • Wojciech Suchomski - o astrologii finansowej w Czwórce (Czwórka/Pod lupą)
Jak zarobić szybko duże pieniądze? Być może odpowiedź zapisana jest w gwiazdach
Jak zarobić szybko duże pieniądze? Być może odpowiedź zapisana jest w gwiazdachFoto: Glow Images/East News

Prognozy giełdowe oparte nie tylko o słupki popytu i podaży, ale także o układy planet? To specjalność Wojciecha Suchomskiego, analityka finansowego, założyciel serwisu astrobiznes.pl. – Gdy 20 lat temu zaczynałem studiować finanse i bankowość w Łodzi, zacząłem się także interesować astrologią, możliwością przewidzenia przyszłości. Po latach dało to astrologię finansową – mówi Suchomski.
Gość audycji "Pod lupą" zdradza, że analizując swój horoskop i układy planet w połączeniu z tym, co dzieje się na giełdzie, wie, że nie może być przypadków. - Giełda porusza się cyklicznie. Po długiej bessie, kiedy panuje beznadzieja, nagle pojawiają się kupujący, rosną obroty i kursy spółek giełdowych. Przyłączają się inni inwestorzy i zaczyna się nowa hossa. Moim zadaniem jest rozpoznanie kiedy nowa hossa się rodzi - opowiada. Tłumaczy, że najważniejsza jest analiza ruchu i cykli planet, które towarzyszą rosnącym giełdowym zakupom.
- Cykle planet można wyliczyć na miesiące i lata na przód. Jeśli znajdziemy korelację z tym, co było w przeszłości, mamy bardzo obiecującą metodę. Na miesiące lub lata możemy obliczyć datę krachu giełdowego - mówi Suchomski. - Teraz słyszę wielu analityków finansowych, jak chwalą się "ja wiedziałem, że jesienią 2008 tak będzie", ale ja naprawdę to przewidziałem i ostrzegałem wszystkich na swoim blogu. Wypłaciłem wszystkie pieniądze z banków, kupiłem złoto. Panikowałem, bo myślałem, że rozpadnie się cały system bankowy - wspomina.
Rady dla słuchaczy Czwórki? Astrolog-ekonomista przypomina o zależności giełdy od cykli słonecznych. – Kiedy Słońce jest w znaku byka, w maju, na giełdzie są spadki. Kiedy słońce wchodzi w znak strzelca, koziorożca, zaczynają się wzrosty na giełdzie. Więcej o kosmicznych zależnościach w świecie finansów, dowiedzieć się można słuchając dźwięku audycji.
pg

Czytaj także

Twój horoskop 2011 jest nieważny

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2011 13:03
Jeśli śledzisz horoskopy, w tym roku najprawdopodobniej czytasz o losach kogoś innego. I to z powodów czysto naukowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karty zbliżeniowe są za drogie

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2011 08:22
Bezstykowe karty są już na rynku, tylko niewiele punktów chce je akceptować, bo prowizje banków są dla nich zbyt wysokie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W co wierzą Polacy? UFO, telepatia i zły urok

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2011 15:30
Prawie połowa Polaków uważa, że są osoby, które mają zdolność przewidywania przyszłości. 39 procent wierzy, że gdzieś we wszechświecie jest rozumna cywilizacja.
rozwiń zwiń