X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Postanawiam nie postanawiać

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2013 14:22
Nowy rok - nowe, być może lepsze, życie - oczywiście, jeżeli podejmiemy odpowiednie postanowienia i uda się nam je zrealizować. Czy warto z okazji daty w kalendarzu podejmować takie wyzwania?
Audio
  • Co sądzimy o noworocznych postanowieniach sprawdzała Ania Depczyńska
  • Spójrz na noworoczne postanowienia okiem psychologa. Gabinet terapeutyczny odwiedziła Ania Depczyńska
  • O noworocznych postanowieniach w studiu Czwórki rozmawiają eksperci i słuchacze

Postanowienia noworoczne wzbudzają skrajne emocje. Dla jednych to wałkowany do znudzenia temat zastępczy na 1 dzień stycznia, dla innych szansa na życiową zmianę. Tak czy inaczej prawie połowa Polaków choć raz w życiu w Nowy Rok weszła z nowym postanowieniem.
 - Głównym noworocznym celem dla większości z nas jest zmiana swojego życia, a najczęściej deklarowanymi postanowieniami są zdrowa dieta i aktywność fizyczna - mówi Patrycja Sawicka-Sikora. - Z badań wynika też, że z roku na rok przybywa osób, które chcą poświęcać więcej czasu na życie rodzinne.
Niestety nie wszystkie zadeklarowane postanowienia udaje się od razu zrealizować. Dlatego ważne jest, żeby wyznaczyć sobie realny cel i konkretny termin realizacji.
 - Przekonanie, że wraz z nadejściem nowego roku możemy odnowić swoje życie towarzyszy nam od bardzo dawna. Tymczasem 1 dzień stycznia nic nie zmieni, jeśli zabraknie nam motywacji - tłumaczy psycholożka Patrycja Nalazek. - Oczywiście, u niektórych osób ta magiczna data może być motywacją samą w sobie, ale umówmy się, że 6 stycznia jest tak samo dobrą datą na zapisanie się na fitness jak i 1 dzień stycznia. A nawet lepszą, bo w Nowy Rok żadna siłownia nie działa i możemy szybko się zniechęcić.  
Jeśli chcesz poznać nastawienie Polaków do noworocznych postanowień oraz dowiedzieć się czegoś więcej o ich realizacji posłuchaj audycji "4 do 4".
kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Papierosy w Polsce zabijają co roku 80-tysięczne miasteczko...

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2012 15:30
Już od dwóch lat palacze nie mogą swobodnie sięgnąć po papierosa w żadnym lokalu. Przeciwnicy "dymka" chcą iść o krok dalej: wprowadzić całkowity zakaz. Mówią, że to z troski o palacza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zrób to, a będziesz miał super 2013!

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2012 11:00
Oddać długi, zamknąć sprawy niedokończone, zjeść 12 winogron, skoczyć z krzesła - to tylko niektóre z przesądów, które towarzyszą nam w Sylwestra.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trust: od jutra zaczynamy prostować baniaki

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2012 04:00
Dla większości z nas to wyjątkowa noc, którą należy odpowiednio celebrować. Ale Sylwestra wcale nie trzeba spędzić na balu z kieliszkiem szampana w dłoni. Proponujemy zrobić coś zupełnie innego!
rozwiń zwiń