"Boża krówka" i "Trucizna" - co słychać w teatrze?

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2020 12:44
W audycji m.in. zapowiedź spektaklu "Boża krówka", który powstaje w ramach festiwalu "Nowe Epifanie".
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com

Spektakl "Boża krówka" to opowieść o młodym księdzu posługującym w wiejskiej parafii. Głównego bohatera poznajemy wyłącznie poprzez ludzi przychodzących do niego do spowiedzi. Gościem Czwórki będzie aktor i szef Teatru Pijana Sypialnia Sławomir Narloch.

Zaprosimy także na materiał reporterski Dominiki Klimek. Polski Teatr Tańca wraz z Martą Ziółek przygotowuje spektakl "Trucizna". Marta Ziółek jest choreografem, a na co dzień taniec łączy z praktykami życia codziennego, modą i popkulturą. 

***

Na audycję "W to mi graj" w sobotę (22.02) w godzinach od 12.05 do 13.00 zaprasza Michał Piwowarek.

kd/kul


Zobacz więcej na temat: Czwórka spektakl
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czy ekologia zmienia przemysł modowy?

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2019 12:58
- Rynek tekstylny, zaraz po przemyśle petrochemicznym jest drugim co do wielkości trucielem. Emisje z tego sektora są większe niż w przemyśle lotniczym. W skali roku to 1,700 miliardów wyprodukowanych sztuk odzieży i 2 miliardy ton odpadów - alarmowała Katarzyna Karpa-Świderek z WWF Polska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Borkowski. Odwaga do poszukiwania własnego miejsca w teatrze

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2019 14:30
Przyznawaną przez Teatr Polskiego Radia nagrodę Arete za debiut aktorski otrzymali w tym roku: Justyna Kowalska i Łukasz Borkowski. - Dla mnie to był moment refleksji, a nie czas na składanie sobie gratulacji śmieje się aktor. - Ale gdybym miał się głębiej nad tym zastanowić, to chyba pogratulowałbym sobie, że jestem człowiekiem teatru.
rozwiń zwiń