Dzień bez zakupów i kurs bycia liderem

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2015 15:50
Sobotnie popołudnia należą do tych najprzyjemniejszych w tygodniu. Tym razem zamiast zakupów polecimy Wam naukę przywództwa!
Dobry przywódca potrafi pociągnąć za sobą zespół
Dobry przywódca potrafi pociągnąć za sobą zespółFoto: Glow Images/East News

W sobotę zazwyczaj odpoczywamy, balujemy, nadrabiamy zaległości, sprzątamy i... robimy zakupy! Ale nie tym razem, bo 28 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Bez Zakupów. Podczas audycji sprawdzimy, czy Polacy przynajmniej przez ten jeden dzień w toku potrafią powstrzymać się od kupowania.

Porozmawiamy także z Markiem Szalą z Fundacji Absolwentów Akademii Psychologii Przywództwa. Naszego gościa zapytamy o to, czy ze zdolnościami przywódczymi trzeba się urodzić, czy jednak można nauczyć się bycia liderem.

Zajrzymy też na warsztaty kręcenia filmów i spytamy, co w soboty porabia zwykle vloger Cyprian. Poszukamy również ciekawych zdarzeń, które rozegrały się właśnie w sobotę. A Marek Zięba w "Understudiu" zmierzy się z kolejnym hitem muzycznym.

***

Na "Sobotologię", oczywiście w sobotę (28.11) w godz. 15.00 - 17.00 zaprasza Patryk Kuniszewicz.

mg

Czytaj także

Escape room - gra komputerowa w realu

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2015 12:00
Gościem sobotniej audycji będzie Rafał Wiśniewski - współtwórca projektu Escape Room. To nowa rozrywka zainspirowana grami wideo.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Gdzie odpoczywają słuchacze Czwórki?

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2015 20:00
Ulubiony miejski park, knajpka, ulica starego miasta albo... własny pokój - to miejsca, w których najchętniej wypoczywamy. Ale niektórzy zaszywają się w dziwniejszych lokalizacjach.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ale obciach! Największe wpadki życia

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2015 13:30
Uliczna sprzeczka z kierowcą, który okazał się być naszym nauczycielem, gratulacje z powodu ciąży złożone koleżance, która po prostu przytyła i... zgubienie kostiumu na scenie. Oto największe wtopy!
rozwiń zwiń