X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Z pasji do pokoju. Wszystko w naszych rękach

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2016 11:13
Tego, między innymi, uczy nas edukacyjna kampania "Zróbmy Pokój" organizowana przez Polską Akcję Humanitarną.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/WenPhotos/domena publiczna

Kampania zachęca młodych do rozmów o odpowiedzialności za pokój i konflikty oraz do organizacji szkolnych akcji oraz zbiórki pieniędzy na powstanie biblioteczki dla dzieci w Sudanie Południowym. Dlaczego młodzi ludzie chcą być razem dla pokoju?

O akcji w "Pasjonautach" porozmawiamy z Pauliną Langerowicz, a to z okazji trwającego europejskiego Tygodnia Edukacji Globalnej. Pochylimy się również nad globalną sytuacją w tym i ubiegłym roku, a mianowicie nad europejskim kryzysem postaw obywatelskich wobec uchodźców, wojną w Syrii i innymi toczącymi się na świecie konfliktami.

W drugiej części audycji, zaś, nasza reporterka Dominika Klimek opowie historię klipu The Beatles "Strawberry Fields Forever" z 1967 roku, w reżyserii Peter’a Goldman’a. "Truskawkowe pola" były pierwszym klipem Beatlesów zrealizowanym w kolorze.

***

Na "Pasjonautów" zapraszamy w sobotę (19.11) od godz. 11.05 do 12.00. Progam poprowadzi Beata Kwiatkowska.

jsz/kul

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Nieobcy". Dlaczego potrzebujemy uchodźców?

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2016 14:00
– Patrząc na nich i obserwując nasze reakcje, widzimy, kim jesteśmy – tłumaczył redaktor Paweł Goźliński, jeden z pomysłodawców zbioru tekstów "Nieobcy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Życie wolontariusza w obozie dla uchodźców

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2016 14:52
- Moja praca polegała na dawaniu siebie i swojego czasu ludziom, którzy miesiące czy lata przebywają wyłącznie na tym jednym terenie - mówił Jakub Orłowski, student, który pojechał na Węgry, by pomagać uchodźcom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światowy Dzień Pomocy Humanitarnej

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2016 16:17
19 sierpnia obchodzony jest Światowy Dzień Pomocy Humanitarnej. Co roku pomocy humanitarnej potrzebuje blisko 300 mln osób, poszkodowanych w konfliktach zbrojnych i katastrofach naturalnych. Gośćmi Polskiego Radia 24 byli Monika Kacprzak (Unicef Polska), Rafał Kostrzyński (UNHCR), Paweł Kęska (Caritas Polska) i Karol Skałowski (PAH).
rozwiń zwiń