X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zawód: nurek. Praca, która jest pasją

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 07:00
Zawodowy nurek może pracować na przykład w portach i na platformach wiertniczych, czyszcząc obiekty położone pod wodą. Druga opcja to bycie instruktorem nurkowania.
Audio
  • Jak zostać zawodowym nurkiem? (Instytut Zatrudnienia/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay (Domena publiczna)

Aby móc przekazywać innym swoją pasję i profesjonalnie uczyć nurkowania, trzeba zdobyć duże doświadczenie i przejść szereg kursów.

- Musimy zrobić kurs podstawowy, potem tych etapów jest jeszcze kilka: kurs nurka zaawansowanego, pierwszej pomocy przedmedycznej, nurka-ratownika, mistrza nurkowego i dopiero powoli możemy przymierzać się do staży i kursu instruktora. Zgodnie z polskim prawodawstwem trzeba jeszcze zdobyć uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalizacji nurkowanie - mówi instruktor Marcin Woźniakowski.

Gość Czwórki wyjaśnia też, ile czasu trwa zdobywanie uprawnień i gdzie można nauczyć się nurkowania rekreacyjnego. Odpowiada również na pytanie o najbardziej niebezpieczne i najśmieszniejsze sytuacje, jaka przydarzyły mu się podczas podwodnych eksploracji.

***

Tytuł audycji: Instytut Zatrudnienia

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: Marcin Woźniakowski (instruktor nurkowania)

Data emisji: 7.01.2015

Godzina emisji: 12.00

mg/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zawód: fotograf. Liczy się pasja!

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2015 17:15
Zawód fotografa to spotkania z ciekawymi ludźmi i wciąż nowe wyzwania, a w przypadku pracy w branży mody lub mediów - ciągłe bycie tam, gdzie dzieje się coś ważnego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Filolog - zawód poszukiwany przez biznes

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2015 17:45
Po studiach lingwistycznych można być nauczycielem albo tłumaczem, ale coraz częściej osoby ze znajomością rzadkich języków znajdują pracę w międzynarodowych korporacjach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konserwator zabytków. Sztuka czy rzemiosło?

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2015 10:00
- Ten zawód wymaga cierpliwości i technicznej dokładności, ale na końcu każdego procesu konserwacji dzieła sztuki jest artyzm - mówi Dorota Pliś z Pracowni Konserwacji Malarstwa na Płótnie w Muzeum Narodowym.
rozwiń zwiń