X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wyszków. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2019 14:29
Tylko 52 kilometry od Warszawy, wśród sosnowych lasów, nad rzekami Liwiec i Kostrzyń, którego dolina jest obszarem chronionym Natura 2000, znajduje się Wyszków.
Audio
  • Co warto zobaczyć, będąc w Wyszkowie? (Hotspot/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

tylczyńska ataman 1200.jpg
Kozackie walki i teatr ognia. Czwórka w osadzie Ataman >>>

- Wyszków jest położony nad Bugiem, po obu stronach są duże kompleksy leśne: otoczony jest Puszczą Białą i Puszczą Kamieniecką. Niektóre z drzew w tej okolicy to pomniki przyrody, w okolicznych parkach mamy miejsca do ćwiczeń, te tereny się rozwijają - mówił Jerzy Sitek, przewodnik po ziemiach w okolicy Wyszkowa. A jak przekonywał Karol Pych w Urzędu Miejskiego w Wyszkowie, to miejsce kwitnie również inwestycyjnie. 

Nasi przewodnicy opowiadali o historii Wyszkowa, a także zdradzali, które miejsca koniecznie warto zobaczyć, będąc w okolicach. W programie odwiedziliśmy także m.in. Kamieńczyk, wyjątkowe przedwojenne miasteczko.

ZOBACZ WIĘCEJ Podróże z Czwórką >>>

Wszystkie przyrodnicze, krajobrazowe i architektoniczne atrakcje tego regionu można poznawać pieszo, na rowerze albo płynąc kajakiem. Opowiadali o tym Ania i Artur, autorzy bloga "Czas na Wywczas". Zapraszamy do wysłuchania nagrania drugiej godziny audycji "Hotspot" >>>

***

Audycja: "Hotspot"

Prowadzący: Mateusz Kulik

Data emisji: 6.04.2019

Godzina emisji: 16.09

kd/kw

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sztuka i ekologia. Warmia to prawdziwe zagłębie artystyczne

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2018 17:56
Pupki, Godki, Węgajty, Nowe Kawkowo czy Skolity - to tam do miejscowych artystów na warsztaty przyjeżdżają ludzie z całej Polski, ale także i z zagranicy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Górskie bacówki, i miejskie szlaki - dlaczego warto wybrać się na Śląsk?

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2019 18:18
- Chcę pokazać, że w naszym kraju są fajne miejsca i warto ruszyć się z kanapy, a swoją pozytywną energią staram się zarazić innych - opowiadał Maciej Żmijewski, autor bloga "Uzależniony od ruchu", i zapraszał słuchaczy Czwórki do odwiedzania Śląska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tańce, kozackie walki i teatr ognia. Czwórka w osadzie Ataman

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2019 16:30
Zaledwie 7 km od centrum Olsztyna, a zarazem tak daleko od miejskiego zgiełku, na pięknym leśnym wzgórzu można poczuć zadziornego kozackiego ducha. Odwiedziliśmy osadę Ataman - miejsce z innej epoki. 
rozwiń zwiń