Szczyrk - na dobrą zabawę przez cały rok

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2019 10:00
Ze względu na położenie Szczyrk jest atrakcyjnym miejscem wypoczynkowym dla osób ze Śląska i Małopolski, a także z Czech i Słowacji. - Mamy bardzo dobry sezon, który długo jeszcze potrwa. - zapowiada Tomasz Laszczak ze Szczyrk Mountain Resort. - Przygotowaliśmy 22 kilometry tras o różnym stopniu trudności, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Audio
  • Szczyrk - najlepsze trasy narciarskie i skitourowe (Hotspot/Czwórka)
  • Co robić w Szczyrku wiosną i latem? (Hotspot/Czwórka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: mzarkova/Pixabay.com

Trasy położone na zboczach dwóch gór, ciekawie ukształtowany teren, nowoczesny system naśnieżający i jeden karnet, który pozwala korzystać że wszystkich propozycji - to tylko niektóre zalety zimowych wakacji w Szczyrku. - Można u nas jeździć od wczesnych godzin porannych aż do nocy. W ramach usługi "Fresh Track" narciarze w godzinach od 7.30 do 9.00 cieszą ekskluzywną jazdą na sztruksie. Oferujemy też trzygodzinną jazdę wieczorną na oświetlonych trasach - dodaje rozmówca Mateusza Kulika.

W Szczyrku popularny jest także skitour. - Jest dużo możliwości, żeby uprawiać ten sport, należy tylko pamiętać, że na skitourach możemy poruszać się wszędzie, tylko nie trasach narciarskich - tłumaczy Laszczak.   

ZOBACZ TAKŻE Podróże z Czwórką >>>

Znany przede wszystkim miłośnikom zimowych szaleństw, Szczyrk przyciąga turystów także poza narciarskim sezonem. Beskid Śląski oferuje wiele tras dla amatorów pieszych wędrówek i dla rowerzystów. Co jeszcze? O tym w audycji Sandra Kulka z Centrum Informacji i Promocji Miasta oraz Joszko Broda.


Czytaj także
snow fest 1200.jpg
SnowFest 2019. Czwórka bawi się w Szczyrku

***

Audycja: "Hotspot"

Prowadzący: Mateusz Kulik

Data emisji: 9.02.2019

Godzina emisji: 16.09

kul

Czytaj także

Ferie zimowe 2019. Białe szaleństwo z Czwórką

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 15:44
Zimowe wakacje! Czas śniegowych zabaw! Ekipa Czwórki też oddaje się szaleństwu, ale z mikrofonem w ręku. Na stokach słuchamy rozgrzewających przebojów, a myślami sięgamy do ciekawostek technologicznych, naukowych i… oczywiście kulturalnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co ubezpieczają narciarze? Nogi czy narty?

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2019 14:32
- Nie podpisujmy umów ubezpieczeniowych, których nie rozumiemy. Jeśli instnieje potrzeba, spotkajmy się z doradcą, sprawdźmy dostępne oferty, poprozmawiajmy ze znajomymi. Podejmijmy tę decyzję na spokojnie - mówiła Dominika Nawrocka, autorka bloga i książki "Kobieta i Pieniądze".
rozwiń zwiń