Od dziecka w świecie dorosłych

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2011 12:24
– Początkowo to była zabawa, i to świetna zabawa. Byłam zachwycona i w ogóle nie zdawałam sobie sprawy z tego, jakie to ma efekty uboczne – tak Ola Szwed zaczynała swoją przygodę z aktorstwem.
Audio

W serialu telewizyjnym "Rodzina zastępcza" zaczęła grać w wieku zaledwie kilku lat. Jak podkreśla, w jej rodzinie nie było tradycji aktorskich. To upór i determinacja małej Oli sprawiły, że rodzicie zgodzili się wpuścić ją do świata dorosłych. W praktyce nie było jednak tak łatwo, jak mogłoby się wydawać.

– Kiedy wychodziłam na ulice dopadały mnie jakieś dzikie tłumy. Miałam wtedy jakieś siedem lat, nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić, więc kopałam, gryzłam, krzyczałam, bo ja byłam po prostu przerażona – przyznaje Ola Szwed.

Popularność, jaką w krótkim czasie zyskała dzięki telewizji, po prostu ją zaskoczyła.

– Nie miałam pojęcia, czego ci wszyscy ludzie ode mnie chcą. Każdy próbował pomacać, dotknąć, zaczepić, ja nie wiedziałam, co się wokół mnie dzieje – mówi.

Z pomocą ruszyła jej mama, która cierpliwie wyjaśniła, o co wszystkim chodzi, i że Ola już zawsze będzie popularna.

– Mogę zacząć robić coś innego, ale to się już będzie ciągnęło za mną zawsze – tłumaczy Gość Czwórki.

Czy jednak kariera od najmłodszych lat odebrała jej dzieciństwo? Kim chciała być jako mała dziewczynka? Posłuchajcie całej rozmowy z Olą Szwed w audycji "Bed and Breakfast", który znajdziecie w ramce z prawej strony.

KaW

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bajki dla dzieci w wykonaniu Edyty Jungowskiej

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2011 13:56
– Jak gram w serialu, to się ktoś pyta, czy nie tęsknię to teatru, jak gram w teatrze, to czy nie tęsknię do kina, a jak czytam książki, to czy nie tęsknię do telewizji… Powiem tak: bywają takie etapy w naszym życiu, robimy różne rzeczy – wylicza Edyta Jungowska na antenie Czwórki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Weronika Książkiewicz gościem "Ex Magazine"

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2011 18:31
Można o niej powiedzieć aktorka telewizyjna, teatralna i filmowa. Można też dodać – uczestniczka wielu telewizyjnych show. Pytana o to, jak sama by siebie określiła powiedziała – Teraz jestem przede wszystkim mamą mojego kochanego Boryska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Iza Kuna: Aktorka szukająca "dymu"

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2011 12:44
– Staram się tworzyć świat wokół siebie, zamiast go odtwarzać – podkreśla Iza Kuna, aktorka telewizyjna i teatralna, a od niedawna także pisarka.
rozwiń zwiń