"Pablopavo i Ludziki" wystąpili w Czwórce. Posłuchaj koncertu i obejrzyj wideo!

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2011 13:00
3 września, dwa dni po rozpoczęciu roku szkolnego w Czwórce, w "Ministerstwie Dźwięku" stawił się "Pablopavo i Ludziki", aby zagrać koncert.
Audio
Pablopavo i Ludziki
Pablopavo i LudzikiFoto: Wojciech Adam Jurzyk

Pablopavo urodził się w marcu siedemdziesiątego ósmego roku. Jak sam twierdzi, nie przejawiał żadnych talentów muzycznych aż do roku dziewięćdziesiątego trzeciego, kiedy to z kolegami ze szkoły założył pierwszy zespół.

Około roku dziewięćdziesiątego ósmego Pablopavo został nieformalnym członkiem nieformalnej grupy muzyczno-eksperymentalno-zabawowej Antikonsjum. Pozostał nim do dziś. Na początku tysiąclecia powstał zespół Saduba, gdzie jest wokalistą i gitarzystą, a chwilę później Zjednoczenie Sound System. Zjednoczenie od dziesięciu niemal lat propaguje muzykę jamajską w wydaniu soundsystemowym (selektor + wokaliści) w Warszawie, Polsce i tu i ówdzie dalej.

W roku 2001 powstaje zespół Magara, w którym Pablopavo pełni funkcję gitarzysty i wokalisty. Pablopavo znany jest również z utworzonego w 2003 zespołu Vavamuffin.
W roku 2009 ukazała się pierwsza "solowa" płyta nagrana pod szyldem: Pablopavo i Ludziki.

Koncertów granych w "Ministerstwie Dźwięku" możecie słuchać w radiu lub przez Internet, a także oglądać na stronie Czwórki lub w telewizji.

KaW/materiały prasowe


Czytaj także

10 "przypadkowych" piosenek Pablopavo

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2011 15:00
"Dostaliśmy propozycję skomponowania muzyki do przedstawienia, lecz projekt nie wypalił. Poszliśmy jednak za ciosem i do nagranych już 4 utworów stworzyliśmy kilka następnych."
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pablopavo: muzyka trochę uratowała mi życie (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2011 15:49
"10 piosenek" Pablopavo i Ludzików to muzyczne wydarzenie wiosny. Sprawdź alternatywne scenariusze kariery lidera projektu i dowiedz się, co najbardziej denerwuje go w Warszawie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Stephen Marley: Nie mam żalu do ojca

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2011 08:02
W rozmowie z DJ Makenem w Czwórce muzykujący syn Boba Marleya, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat osobistej relacji z królem reggae.
rozwiń zwiń