Lato 2020. Wakacje, jakich nigdy nie było

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2020 20:30
- Lato musieliśmy spisać na straty, mieliśmy nadzieję, że jesień będzie do uratowania. Teraz już nie mamy takich złudzeń, zwłąszcza jeśli chodzi o egzotyczne wycieczki - mówi Ewa Gajewska z biura podróży City Poland.
Audio
  • Wakacje 2020. Jak wypoczywaliśmy? (Czat Czwórki/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shyntartanya/Shutterstock.com

Tegoroczne wakacje najchętniej spędzaliśmy w Polsce. A jeśli już decydowaliśmy się na zagraniczne wyjazdy - to głównie do Chorwacji, na Majorkę i greckie wyspy. - Z naszych obserwacji wynika, że osoby, które spędziły urlop zagranicą, miały szansę wydać mniej niż na przykłąd nad polskim morzem - przekonuje rozmówczyni Piotra Firana.

Posłuchaj
13:19 [CZWORKA]Czat Czworki 27 sierpień 2020 wakacje.mp3 Wakacje 2020. Jak wypoczywaliśmy? (Czat Czwórki/Czwórka)

Aleksandra Bromblik z serwisu Prezentmarzeń.pl, który w ofercie ma m.in. wyjazdy wypoczynkowe w Polsce, przyznaje, że dla jej klientów w tym roku liczyło się przed wszystkim dobre towarzystwo. - Po miesiącach spędzonych w izolacji stęskniliśmy za ludźmi - tłumaczy. - Cześć ankietowanych przez nasz serwis osób wysoko oceniało także możliwość oderwania się od pracy i odłączenia od komputera - dodaje.

Zobacz także:

Kasia Wilgatek z Breathmama.pl wakacje spędziła jako opiekunka do dzieci na wyjazdach organizowanych dla i z myślą o mamach. - My, jako nianie, organizujemy czas dzieciakom, a mamy mają chwilę na głęboki oddech. Praktykują jogę, medytują, uczestniczą w inspirujących warsztatach. A czasami po prostu mają okazję, żeby bez pośpiechu napić się kawy - opowiada gość Czwórki. Taka forma regeneracji była szczególnie pożądana po czasie spędzonym w lockdownie.  

***

Tytuł audycji: Czat Czwórki

Prowadzi: Piotr Firan

Data emisji: 27.08.2020

Godz. emisji: 15.09

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nie taka rajska wyspa. Historie Polaków, którzy nie wrócili do kraju

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2020 11:20
Zamknięte granice, odwołane loty, gorączkowe poszukiwanie możliwości powrotu do kraju - z perspektywą obowiązkowej kwarantanny. Tak wyglądała ich codzienność na początku marca. Nowe bilety powrotne to często wydatek przekraczający możliwości ich finansowe. W "Czacie Czwórki" rozmawialiśmy z Polakami, którzy nadal pozostają poza granicami naszego kraju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego nie przestrzegamy zasad bezpieczeństwa nad wodą?

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2020 17:00
Jest kilka podstawowych reguł, których przestrzeganie daje nam możliwość bezpiecznego wypoczywania nad wodą. Niestety, albo ich nie znamy, albo uważamy, że nas one nie dotyczą, bo tylko w lipcu w Polsce utonęło 86 osób. 
rozwiń zwiń