Czy Polska jest gotowa na elektromobilność?

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2021 09:01
Ponad 60 procent Polaków deklaruje chęć nabycia auta elektrycznego. Czy to nasza przyszłość?
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay
monitoring kamera 1200 shutt.jpg
Kamera na ulicy już cię nie rozpozna. Będą nowe przepisy

Są też Polacy sceptycznie nastawieni do elektromobilności. Co trzeci Polak nie czuje potrzeby nabycia samochodu elektrycznego i nie ma takiego zamiaru, a nieco ponad 3 procent nie ma zdania w tej kwestii - wynika z najnowszego badania opinii publicznej na temat samochodów elektrycznych przeprowadzonego przez platformę analityczno-badawczą UCE RESEARCH. Zalet elektromobilności jest sporo: brak emisji spalin, brak hałasu.

Co z wadami? I jakie będą następstwa elektromobilności?

Czytaj także:


W audycji także:

  • Pochylimy się nad sytuacja studentów z Białorusi. Jakie są ich historie, problemy i możliwości. Jak w trudnym czasie dla narodu białoruskiego radzą sobie młodzi, którzy przyjechali do Polski na studia?
  • Sprawdzimy jak rozwija się zastosowanie dronów w różnych dziedzinach naszego życia. Podobno mają pomagać kontrolować towary w sklepach. A jak wygląda dronowa pasja Jaśka Zolla?
  • Konkurs "Na ucho"
  • Popołudniowy przegląd sportowy - nie zabraknie informacji o Euro 2020. 

***

Na audycję z cyklu "Czat Czwórki" we wtorek (15.06) o godzinie 15.05 zaprasza Piotr Firan

pj

Czytaj także

Od telewizyjnego serialu do medycznej pasji

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2021 13:54
Dawid Kacperowski dziś ma 18 lat, kiedyś wciągnął się w oglądanie serialu medycznego "Na sygnale". - Praca ratowników mnie zafascynowała i od tamtego momentu działam w kierunku medycznym. Marzę by dostać się na medycynę - zdradza. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Gry jak "zakazany owoc". Kto chce po niego sięgnąć?

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2021 14:00
Z początku proste narzędzie rozrywki na przestrzeni lat zyskało status podobny do książek czy filmów. Gry komputerowe to najprężniej rozwijająca się gałąź branży rozrywkowej. I choć każdy w ofercie znajdzie coś dla siebie, niektórych wciąż kusi to, co zakazane. 
rozwiń zwiń