Polak robi remont. Gdzie szukać dobrych fachowców?

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2018 15:42
Można samemu pomalować ściany, wymienić cieknący kran, uzupełnić fugi. Można też poszukać fachowca. Ale fachowcy z prawdziwego zdarzenia są na wagę złota. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay/jarmoluk

Dlatego remont kojarzy nam się najczęściej z fuszerką, poprawkami, a nierzadko – zmianą ekipy. I stratami finansowymi. Czy przebudowa naszych domów i mieszkań musi kojarzyć się nagatywnie? Jak znaleźć dobrą ekipę remontową? A może prawdziwi fachowcy już dawno wyjechali za granicę?

***

Na audycję z cyklu "Czat Czwórki" w piątek (26.01) od godz. 15.00 zaprasza Piotr Firan.

ac/kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka remont domu
Czytaj także

Drugie życie rzeczy. Które meble warto przerobić?

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2017 14:00
- Wszystkie meble mogą mieć drugie życie, ale nie wszystkie na nie zasługują - przekonywał w wakacyjnej audycji "Najlepszy dzień tygodnia" Artur Indyka, autor programu "Meblokreacje".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak urządzić pokój dla dziecka?

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2017 09:15
- Najważniejsze jest dostosowanie mebli do do wieku, potrzeb i wzrostu dziecka. Warto podzielić pokój na strefy do nauki, zabawy i spania - mówiła Agnieszka Placha, blogerka znana jako Pani Kredka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Do It Yourself po polsku. Jak zostać majsterkowiczem?

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2017 10:15
- Majsterkujemy z pomalowanymi paznokciami, starając się być w tym wszystkim kobiece. Poza tym, co robimy na co dzień, mamy też inne zajawki: oglądamy seriale i gadamy o typowo babskich sprawach - mówiła Barbara Sowa, współautorka książki "Majsterki".
rozwiń zwiń