Na czym zarabiają youtuberzy? 

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2021 20:10
Ogromne wyświetlenia kojarzą się z ogromnymi pieniędzmi, a jak to wygląda w praktyce? Ile można zarobić prowadząc kanał w sieci?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Janon Stock

Najlepsi zarabiają nawet kilkadziesiąt tys. zł miesięcznie tylko dzięki wyświetlanym na ich kanałach reklamom. Na czym jeszcze zyskują? To sprawdzimy w pierwszej części audycji.

Przetestujemy także jedną z mobilnych piłkarskich gier. Nie jest to może apka związana bezpośrednio z EURO 2020, ale pomaga rozerwać się w oczekiwaniu na kolejne spotkania. FIFA Football jest darmowa, to produkcja wykorzystująca nowoczesny silnik graficzny prezentuje się naprawdę okazale i pozwala pokierować jednym z 650 zespołów z ponad 30 lig. 

Posłuchaj:

Po godz. 18 przyjrzymy się wodzie w  mieście. Letnie upały co roku pokazują, że w Polsce mamy problem z wodą. Są miejsca, gdzie przez kilka dni krany są zupełnie suche. Ze względu na swoją specyfikę - w największych miastach potrzeba też najwięcej wody. Skąd czerpie się wodę dla największych aglomeracji i jak to możliwe, że jej nie brakuje? Jaka technologia odpowiada za dostarczanie wody do naszych domów i mieszkań? Czy w Warszawie, Krakowie lub Łodzi może się ona kiedyś skończyć?

***

Na audycję TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem w środę (30.06) po godz. 17.05 zaprosi Kuba Marcinowicz.

kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka internet technologie

Czytaj także

Język w sieci i gordyjskie węzły przesiadkowe

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2021 12:18
W programie sprawdzimy, jakie błędy językowe popełniali najczęściej internauci w ubiegłym roku, dowiemky się też, jak usprawnić komunikację w dużych miastach. 
rozwiń zwiń