"Wydaj płytę z Będzie Głośno". Ostatni dzień na przesyłanie zgłoszeń!

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2020 12:08
Kończy się czas na wysyłanie zgłoszeń w konkursie "Wydaj płytę z Będzie Głośno". To ostatni dzwonek dla utalentowanych, a wciąż nieodkrytych muzyków, którzy mają gotowy materiał na krążek, nie podpisali kontraktu z żadną wytwórnią płytową, a marzą o wydaniu własnego albumu.
Wydaj płytę z Będzie Głośno - czwarta odsłona konkursu
"Wydaj płytę z Będzie Głośno" - czwarta odsłona konkursuFoto: Grafika prom.

Damian-Sikorski-będzie głośno zaślepka.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Audycja "Będzie głośno!" >>>

Zgłoszenia można wysyłać do 17 lipca za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie Czwórki. Zwycięzca zostanie ogłoszony pod koniec sierpnia.

PRZEŚLIJ ZGŁOSZENIE >>>

- Codziennie przesłuchuję wszystkie nadesłane piosenki, poziom jest naprawdę wysoki - interesujący i różnorodny. Każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że mamy sporo zdolnych młodych artystów, którzy już są gotowi wyjść ze swoim materiałem do publiczności - mówi Damian Sikorski, juror i pomysłodawca konkursu. 

kordowska sara koncert gal1200.jpg
Finał 2019. Koncert Sary Kordowskiej na scenie Czwórki >>>

Premiera albumu oraz promujący go koncert planowane są w październiku w studiu Czwórki w ramach audycji Damiana Sikorskiego "Będzie głośno!". Nagrodą jest wydanie płyty z Czwórką nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia, sesja zdjęciowa i koncert promujący płytę na antenie Czwórki w ramach audycji "Będzie głośno!" oraz w mediach społecznościowych.

Ale to nie wszystko. Wśród nagród jest także nagranie teledysku do singla, który wyreżyseruje Konrad Aksinowicz – reżyser, scenarzysta, twórca klipów m.in. dla: De Mono, Brodki, LemON, Lady Pank, Margaret, Mikromusic, Sarsy i Jamala. Aksinowicz to także reżyser dwóch pełnometrażowych filmów fabularnych "Zamiana" oraz "W spirali" oraz autor książki "Samorealizacja filmowa". ZOBACZ REGULAMIN >>>


Marta Zalewska 1200.jpg
Marta Zalewska - zwyciężczyni naszego konkursu zagrała w Czwórce

Partnerami konkursu są Związek Artystów Wykonawców STOART i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, które ufunduje dodatkowe nagrody finansowe dla najlepszego autora muzyki oraz tekściarza. - To niesamowita przepustka do artystycznego świata i pomoc w realizacji marzeń - mówi Sara Kordowska, laureatka z ubiegłego roku. - Nie mogłam podjąć lepszej decyzji niż udział w tym konkursie - dodaje autorka płyty "Wszystko i nic", którą wydała Czwórka.

Czytaj także:

Konkurs co roku wspierają znani artyści, którzy mają już debiut za sobą. W ubiegłych latach w akcję zaangażowali się m.in.: Muniek Staszczyk, Baranovski, Atari Wu (XxanaxX), Daniel Spaleniak. W tym roku do wzięcia udziału w konkursie zachęcają nie tylko laureatki, czyli Ms. Obsession, Marta Zalewska i Sara Kordowska, ale także Bovska, Robert Cichy, Arek Kłusowski, Natalia Grosiak (Mikromusic) oraz Mery Spolsky.

ms obsession 1200.jpg
Ms. Obsession. To ona wyda płytę z Czwórką!

Konkurs jest rozwinięciem audycji "Będzie głośno!". Program Damiana Sikorskiego umożliwia nieznanym muzykom dotarcie ze swoimi kompozycjami do szerokiej publiczności. Co piątek artyści zgłaszający się za pośrednictwem strony radiowej Czwórki zapraszani są do audycji na żywo, aby zaprezentować swoją twórczość zarówno w rozmowie, jak i w minikoncercie akustycznym. Ponadto utwory tych wykonawców trafiają na listę przebojów w "Będzie głośno!", a słuchacze każdego dnia mogą oddawać głosy na piosenki, które najbardziej przypadły im do gustu.

Na aydycję "Będzie głośno!" zapraszamy w każdy piątek od godz. 18.05 do 20.00.

Czwórki można słuchać w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.

***

mat. pras./kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Singlem "Nie chcę zmieniać nic" Leski zapowiada nową płytę

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2020 13:50
Absolutnie magiczny, intymny i prawdziwy. Wyjątkowy zapis tego specyficznego czasu Leski prezentuje w piosence "Nie chcę zmieniać nic", która ma być zapowiedzią trzeciego albumu artysty "Pieśni bez napinki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Julia Pietrucha i folk na trawie. Co wydarzyło się w Osadzie Młyńskiej?

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 11:06
Po zachodzie słońca w Osadzie Młyńskiej Oryszew Julia Pietrucha z zespołem wykonała swoje najpiękniejsze piosenki. - Przywołaliśmy klimat trochę lat 70., trochę 90., spotkaliśmy się z słuchaczami, tak jak sobie wymarzyłam, na trawie i wszystko to zarejestrowaliśmy - opowiada artystka. 
rozwiń zwiń