X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Warszawa subiektywnym okiem jej mieszkańców

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2017 15:27
Gośćmi Kamila Jasieńskiego w "Pierwsze słyszę" byli tym razem zapaleni Warszawiacy i blogerzy współtworzący stołeczną "Pańską skórkę" - Mateusz Kaczyński i Andrzej Jędrzejczak. Co "eleganckiego", a co "frajerskiego" wydarzyło się w Warszawie w zeszłym roku?
Audio
  • "Pańska skórka" - alternatywne spojrzenie na Warszawę (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Także architektura i dbałość o miejską przestrzeń Warszawy leży w polu zainteresowań blogerów z Pańskiej skórki
Także architektura i dbałość o miejską przestrzeń Warszawy leży w polu zainteresowań blogerów z "Pańskiej skórki"Foto: pixabay.com/Imo_Flow/domena publiczna

Mateusz Kaczyński Pokolenie wychowane po 89 roku dostrzega, jak łatwo jest coś zdziałać samemu, bez pośredników

- Z tymi "eleganckimi", czyli fajnymi rzeczami był w 2016 pewien problem. Więcej moglibyśmy wymienić tych niefajnych - tłumaczył Andrzej Jędrzejczak. - Z całą pewnością jednym z pozytywnych aspektów był dynamiczny rozwój komunikacji miejskiej - przekonywał. 

"Pańska skórka" powstała jako blog grupy przyjaciół, którym Warszawa bardzo leży na sercu. - Mamy potrzebę mówienia tego, co w stolicy jest ważne i pokazywania, jak chcemy, żeby się ona zmieniała - wyjaśniał Mateusz Kaczyński. - Przede wszystkim chodzi nam o dyskusje, o przedstawianie opinii - wtórował mu współbloger. 

Andrzej Jędrzejczak W budowaniu społeczeństwa obywatelskiego kluczowa jest kwestia świadomości, że pastwisko jest wspólne. To nie tylko nasz balkon czy ogródek, ale wszyscy zależymy od siebie

Z zaproszonymi gośćmi rozmawialiśmy nie tylko o pozytywnych i negatywnych zjawiskach w stolicy, ale także o tym, jak budować społeczeństwo obywatelskie i jak każdy z nas może do niego swoją cegiełkę dołożyć. A jak zadbać o nasze poczucie estetyki w przestrzeni oraz o czym blogerzy "Pańskiej skórki" improwizowali w Teatrze Improwizacji Hulaj? Także tego dowiecie się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: "Pierwsze Słyszę"

Prowadzący: Kamil Jasieński

Goście:  Mateusz Kaczyński i Andrzej Jędrzejczak (blog "Pańska skórka")

Data emisji: 12.01.2017

Godzina emisji: 8.15

jsz/kd

        

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Street food - to nie tylko burgery i frytki

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 11:56
- W Europie Zachodniej i USA food trucki są pełnoprawnym elementem sceny gastronomicznej. W Polsce wciąż jest to traktowane jako ciekawostka - mówi Michał Skoczek czyli Żorż Ponimirski, autor bloga Street Food Polska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marco Kubiś: warto się czasem bać

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2017 16:14
- Myślałem, że wciąż się boję rzeczy nieznanych, paranormalnych, ale gdy niedawno przygotowywałem pewien program zdałem sobie sprawę, że ja niczego już nie czuję. A przecież dobrze jest się bać - opowiadał Marco Kubis, czyli vloger Nocny Marco.
rozwiń zwiń