Fanggotten. Filmy wrzuca także w plenerze

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2017 15:50
- Ciężko mi powiedzieć, czemu rzeczy, które mnie ukształtowały nagrywam w plenerze. W pokoju raczej "śmieszkuję" - mówił w Czwórce Adam Wawrzyński znany też jako Fanggotten. W rozmowie z Kamilem Jasieńskim opowiedział nie tylko, o czym jest jego kanał na YouTubie, ale także zdradził kilka sekretów funkcjonowania w sieci.   
Audio
  • O czym na YouTubie opowiada Fanggotten? (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Czemu YouTuberzy rzadko wychodzą w plener, a filmiki nagrywają ukryci w czterech ścianach? (zdjęcie ilustracyjne)
Czemu YouTuberzy rzadko wychodzą w plener, a filmiki nagrywają ukryci w czterech ścianach? (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Cenz07/Shutterstock.com

YouTube to dla niego świetna alternatywa dla telewizji, a spektrum tematów przez Fanggottena poruszanych jest bardzo szerokie - filmiki nagrywa o wszystkim, co nas otacza. - Nie mam narzuconego odgórnie formatu. Wszystko przepuszczam przez moje oczy, a gdy mówię na przykład o serialach i o filmach to zawsze wyrażam moje opinie - mówił Adam Wawrzyński. - Jedynym stałym elementem mojego kanału jest "5 odkryć", gdzie dzielę się z moimi widzami tym, na co ostatnio wpadłem - tłumaczył.

Sprawdź też:
Warszawa wieżowce 1200x660.jpg
Warszawa subiektywnym okiem jej mieszkańców

Na swoim kanale na YouTubie Fanggotten stara się promować "rozsądne, ale nie sztywniackie podejście do życia", a z Czwórkowymi słuchaczami podzielił się także tym, jak dziś w świecie wirtualnych filmów funkcjonować. - Na polskim YouTubie, chociaż nie tylko, jest masa treści wątpliwej jakości. Kierowana ona jest głównie do młodych odbiorców - wyjaśniał zaproszony gość. - Bardzo często niejasna jest też kwestia praw autorskich - przekonywał.

A czy to prawda, że YouTuberzy nagrywają przede wszystkim w nocy, jak Fanggotten przewiduje rozwój swojej internetowej kariery oraz co oznacza jego nick - tego dowiecie się z nagrania całej rozmowy z Czwórkowego studia.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi:  Kamil Jasieński

Gość: Adam Wawrzyński czyli Fanggotten (YouTuber)

Data emisji: 1.03.2017

Godzina emisji: 8.07

jsz/kul

Czytaj także

Było zdjęcie w sieci? Zatem to prawda

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2017 12:39
Według najnowszych badań przeprowadzonych przez specjalistów z Uniwersytetu Stanford młodzi ludzie niebezpiecznie i bezwarunkowo wierzą w to, co zobaczą lub przeczytają w sieci. Okazuje się, że 82 procent osób badanych do 23 roku życia ma z tym poważny problem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Mnie śmieszy": nasz showbiznes nie jest wcale "dnem"

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2017 09:00
- Śmieszy nas wiele rzeczy, najbardziej jednak rzeczywistość, która nas otacza, szczególnie polski showbiznes - mówią Ania, Agnieszka i Maciej, autorzy fanpejdża "Mnie śmieszy".
rozwiń zwiń