"Mnie śmieszy": nasz showbiznes nie jest wcale "dnem"

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2017 09:00
- Śmieszy nas wiele rzeczy, najbardziej jednak rzeczywistość, która nas otacza, szczególnie polski showbiznes - mówią Ania, Agnieszka i Maciej, autorzy fanpejdża "Mnie śmieszy".
Audio
  • Autorzy "Mnie śmieszy" o polskim showbiznesie, własnym poczuciu humoru, dyskografii pewnej wokalistki i swoich planach na przyszłość (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Śmiejąc się z celebrytów sami możemy stać się celebrytami - udowadniają autorzy fanpejdża Mnie smieszy. A przy okazji serwują swoim czytelnikom solidną dawkę dobrego humoru
Śmiejąc się z celebrytów sami możemy stać się celebrytami - udowadniają autorzy fanpejdża "Mnie smieszy". A przy okazji serwują swoim czytelnikom solidną dawkę dobrego humoruFoto: Schutterstock

Maciej Na naszym fanpejdżu nigdy nie znajdą się nazwiska kalibru Janusza Gajosa, czy Krystyny Jandy. Nie znaczy to, że nie szanujemy też osób, które się u nas pojawiają

- Nie śmiejemy się z ludzi, ale sytuacji, w jakich się znaleźli, z całego kontekstu. To inna rzeczywistość niż ta, którą widzimy na portalach typowo plotkarskich - mówią goście Kamila Jasieńskiego. Jak podkreślają, choć zdarzają się celebryci, którzy "blokują" im dostęp do swoich kont w serwisach społecznościowych, wiele osób z pierwszych stron kolorowych czasopism po prostu ich lubi. - Potrafią się śmiać sami z siebie, co też pokazuje, że nasz showbiznes nie jest totalnym "dnem", jest tam kilka fajnych nazwisk i ludzi, z którymi można zrobić coś ciekawego - tłumaczą goście Czwórki.

Kto najbardziej "zalazł za skórę" autorom "Mnie śmieszy", a kto sam się do nich zgłosił w prośbą o mema? W której stacji telewizyjnej dziennikarze mają najmniej poczucia humoru i jak polski showbiznes ma się do tego zachodniego? Jak autorzy fanpejdża planują rozwijać swoją działalność nie tylko w sieci? Zapraszamy do wysłuchania nagrania całej rozmowy Kamila Jasieńskiego.

***

Tytuł audycji: "Pierwsze Słyszę"

Prowadzący: Kamil Jasieński

Goście: Ania, Agnieszka i Maciej (autorzy fanpejdza "Mnie śmieszy")

Data emisji: 26.01.2017

Godzina emisji: 8.15

kd/mz

Czytaj także

Twórcy kanału "Ponki". Z korporacji na wielki ekran

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2016 13:00
- Piszę scenariusze do naszych filmów, to moja praca, ale na planie kreujemy wszystko wspólnie - mówił w Czwórce Grzegorz "Dakann" Barański z grupy Ponki, która podbija polski Youtube zabawnymi filmikami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Vogule Poland. O celebrytach złośliwie, ale bez hejtu

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2016 12:00
- Zdarza się, że piszę do nas z pretensjami trzeciorzędna aktorka serialowa, której wydaje się, że jest Meryl Streep, ale jestem nieugięty - zapewnia Patryk Chilewicz i opowiada o kulisach działania fanpage'a "Vogule Poland".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Było zdjęcie w sieci? Zatem to prawda

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2017 12:39
Według najnowszych badań przeprowadzonych przez specjalistów z Uniwersytetu Stanford młodzi ludzie niebezpiecznie i bezwarunkowo wierzą w to, co zobaczą lub przeczytają w sieci. Okazuje się, że 82 procent osób badanych do 23 roku życia ma z tym poważny problem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

E-wolontariat. Jak skutecznie pomagać, nie wychodząc z domu?

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2017 14:49
- E-wolontariusze mogą znajdować partnerów dla danej instytucji, fundusze na jej działalność, wykonywać proste tłumaczenia, materiały graficzne. Ważne, żeby mieć w sobie dużo pasji, zaangażowania i chęci niesienia pomocy - mówiła Marzena Kacprowicz, e-wolontariuszka.
rozwiń zwiń