Strangers Things Party. Z miłości do lat 80.

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2018 12:30
W sieci pojawił się zwiastun 3. sezonu popularnego serialu, zaś na imprezowej mapie Polski pojawiła się informacja o czwartej odsłonie Strangers Things Party.
Audio
  • Imprezy z cyklu Stranger Things Party - na czym polega ich fenomen? (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Millie Bobby Brown, Caleb McLaughlin i Finn Wolfhard na premierze 2. sezonu Stranger Things
Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Millie Bobby Brown, Caleb McLaughlin i Finn Wolfhard na premierze 2. sezonu "Stranger Things"Foto: Tinseltown/Shutterstock.com

- Na naszych imprezach tańczy Jedenastka i inne postaci z serialu. Ludzie zaskakują nas pomysłowością i przebraniami. My próbujemy odwdzięczyć się im muzyczną selekcją - mówią Paula Nagel i Sonia Wąsowska.  

Pierwsza impreza z tego cyklu odbyła się tuż przed premierą drugiego sezonu serialu i zakończyła się dużym sukcesem. - Przed klubem ustawiła się długa kolejka, przyszło mnóstwo ludzi, zdałyśmy sobie sprawę, że trafiłyśmy w niszę - opowiadają organizatorki i zdradzają szczegóły czwartej odsłony Strangers Things Party.   

Jakie brzmienia dominują na imprezie? Dlaczego selekcja utworów jest zawsze największym wyzwaniem dla organizatorek? I co jest stałym punktem każdego spotkania? O tym w rozmowie z naszymi gośćmi.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzący: Kamil Jasieński

Goście: Paula Nagel i Sonia Wąsowska (organizatorki imprezy)

Data emisji: 19.07.2018

Godzina emisji: 7.24

kul/ac

Czytaj także

"Singielka", która nie jest singielką, mówi o… singielkach

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2016 08:40
- Nasz serial miał w lekki sposób powiedzieć o tym, że "singielstwo" to często świadomy wybór i wcale nie jest to nic gorszego - mówiła w Czwórce aktorka Paulina Chruściel.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Mozart in the Jungle". O ekscesach muzyków klasycznych

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2018 13:40
- "Mozart in the Jungle" opowiada o nowojorskiej orkiestrze symfonicznej, nowe sezony pojawiają się zdecydowanie za rzadko, a kolejne odcinki trwają zdecydowanie za krótko - opowiada Ewa Mierzejewska.
rozwiń zwiń