X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pobaw się na Centralnym Placu Zabaw. Zatańcz street dance

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2018 11:06
- Centralny Plac Zabaw to miejsce, a zarazem projekt przy Centrum Kultury w Lublinie, na którym organizujemy różnego rodzaju atrakcje i animacje - mówi Arek Kaźmierak, koordynator projektu. - To wydarzenia, które integrują i zapraszają mieszkańców i turystów do różnego rodzaju aktywności - dodaje.
Audio
  • Arek Kaźmierak, koordynator Centralnego Placu Zabaw w Lublinie opowiada o wydarzeniach organizowanych w ramach tego projektu (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Skwer przy Centrum Kultury w Lublinie
Skwer przy Centrum Kultury w LublinieFoto: piotrbb/shutterstock

- Te aktywności my nazywamy kreatywną zabawą, która polega na uczeniu się za pośrednictwem zabawy - mówi gość Kamila Jasieńskiego. - Organizujemy koncerty, projekcje, wystawy i warsztaty - dodaje. 

Najbliższe planowane wydarzenie to "Laboratorium dźwięku". - To warsztat, który przybliża uczestnikom naturę dźwięku - wyjaśnia koordynator. - Poznamy naturę i strukturę dźwięku, wydobędziemy go ze zwykłych przedmiotów - dodaje. 

Na skwerze przy Centrum Kultury nie zabraknie też warsztatów komiksowych czy lekcji animacji. Będzie też wiele okazji żeby się poruszać. Mocnym akcentem Centralnego placu zabaw jest street dance, w sobotę odbędzie się też już 5. edycja letniego kursu tańca. Więcej szczegółów o tym wydarzeniu w naszej audycji. 

Czwórka objęła imprezę swoim patronatem. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzący: Kamil Jasieński

Gość: Arek Kaźmierak (główny koordynator projektu Centralny Plac Zabaw w Lublinie)

Data emisji: 7.08.2018

Godzina emisji: 8.43

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Powstanie Warszawskie w muzyce. Lao Che i inni

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2018 12:30
Za jedno z najważniejszych wydawnictw muzycznych traktujących o Powstaniu Warszawskim uważany jest album Lao Che. Płyta "Powstanie Warszawskie" sprzedała się w nakładzie ponad 35 tyś. egzemplarzy i zachęcila innych twórców do tego, by muzyką opowiadać o historii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Saucony Art Wall. Aqualoopa, pyton i żeński punk rock

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2018 12:35
Na warszawskim, lewym brzegu Wisły powstała kolejna praca w ramach Saucony Art Wall, tymczasowej galerii miejskiej, na której co miesiąc inny artysta tworzy swój mural. Co zaprezentował Igor Aqualoopa Chołda?
rozwiń zwiń