X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Saucony Art Wall. Aqualoopa, pyton i żeński punk rock

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2018 12:35
Na warszawskim, lewym brzegu Wisły powstała kolejna praca w ramach Saucony Art Wall, tymczasowej galerii miejskiej, na której co miesiąc inny artysta tworzy swój mural. Co zaprezentował Igor Aqualoopa Chołda?
Audio
  • Igor Aqualoopa Chołda opowiada o swojej pracy w ramach Saucony Art Wall (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Igor Aqualoopa Chołda
Igor Aqualoopa ChołdaFoto: Martyna Ogonek/Czwórka

Artysta mówi o sobie: torreador płynnych linii i kształtów. Tym razem w tej estetyce zobaczyć możemy graffiti ściśle związane z Wisłą, ale nie tylko. - Tu kwitnie życie kulturalne Warszawy, warszawiacy są na wakacjach, ale jednak w domu - mówi artysta. - Ja jestem trochę w pracy, ale mam to szczęście, że moja praca to moja pasja. Cieszę się, że są sprzyjające warunki, jest ciepło, mogę coś z siebie dać w przestrzeni miejskiej - dodaje. 

Aqualoopa przy pracy fot. Martyna Ogonek/Czwórka Aqualoopa przy pracy fot. Martyna Ogonek/Czwórka

Wielką ścianę Aqualoopa zapełnił w dwa dni. - Nad Wisłą grasuje pyton tygrysi i on jest w mojej pracy - mówi Igor Chołda. - Potem myślałem o tym miejscu jak o przestrzeni związanej z muzyką, ponieważ sam jestem muzykiem i zdarza mi się tu grać. To miejsce kojarzyło mi się z koncertami. Stworzyłem trzy kobiety, które grają rock 'n'rolla czy punk rocka, bardziej punk rocka - dodaje. Co z tą pracą mają wspólnego Pussy Riot? W jakiej kolorystyce utrzymana jest ta praca? Czy noc może jej nadać nowych znaczeń? O tym w nagraniu rozmowy z artystą. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzący: Kamil Jasieński

Gość: Igor Aqualoopa Chołda (artysta)

Data emisji: 6.08.2018

Godzina emisji: 7.25

pj/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

SULW, czyli historie warszawskich writerów

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2018 12:10
SULW, czyli "sztuka uliczna lewobrzeżnej Warszawy" był funkcjonującym w latach 2012-2015 portalem, którego celem była dokumentacja stołecznej sceny graffiti. Dziś funkcjonuje jako "SULW. Album" - wydawnictwo, które właśnie doczekało się wznowienia.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kino klasy B w Muranowie. Selekcja najlepszych "złych" filmów

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2018 12:04
W kinie Muranów po raz kolejny zagoszczą filmy uznane za najgorsze produkcje międzynarodowej kinematografii. Chętnych na seanse nie brakuje. 
rozwiń zwiń