X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zjava i kryptowaluty w obrazach - co słychać w kulturze?

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2019 14:16
Gościem programu będzie Paweł Dąbrowski, z którym porozmawiamy o Festiwalu Zjava. To konwent Stowarzyszenia Miłośników Fantastyki Awangarda, trzydniowa impreza poświęcona wszelkiego rodzaju grom bez prądu.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Artem Oleshko/shutterstock.com

Program rozpoczniemy od materiału reporterskiego Martyny Ogonek. Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne uznało toksyczną męskość za szkodliwą, a wśród takich zachowań wymienia się obsesję dominacji, brak szacunku do kobiet, homofobię, przesadne poleganie na sobie i wypieranie własnych emocji.

Powiemy także o nowym kierunku w "sztuce" - inspiracji kryptowalutami. Artyści nie tylko malują obrazy czy graffiti, ale nawet potrafią ukryć w swoich dziełach kody dostępowe do portfeli wypełnionych wirtualnymi pieniędzmi. 

Po godz. 8.15 zaś o zmianach, które wejdą w życie od nowego roku akademickiego. Chodzi o przywrócenie przez uczelnie wyższe egzaminów wstępnych, jawne recenzje prac dyplomowych, czy możliwość skreślenia z listy studentów w przypadku stwierdzenia braku udziału w obowiązkowych zajęciach.

Na rozmowę z Pawłem Dąbrowskim zaprosimy zaś ok. godz. 8.30.

***

Na audycję "Pierwsze Słyszę" zapraszamy w środę (20.01) od godz. 6.05 do 9.00. Program poprowadzi Kamil Jasieński.

kd/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wieżowce z piasku i urbanistyczna rewolucja Nowego Jorku. Zaglądamy do galerii na świecie

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2018 12:00
W Museum of Urban and Contemporary Art w Monachium trwa wystawa prac Tima Bengela. To 26-letni artysta, który zdobył międzynarodowy rozgłos, dzięki unikatowej technice tworzenia swoich prac.
rozwiń zwiń