X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wymarzone studia, poranne wstawanie i stres - jak dobrze zacząć dzień?

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2019 16:59
Czy sprzątanie pomaga walczyć ze stresem, a wstawanie z samego rana czyni nas nieszczęśliwymi? I co warto studiować? O tym w środowy poranek. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/oatawa

Audycję rozpoczniemy jednak od... rankingu rzeczy, które najbardziej przeszkadzają nam w pracy. Z badania przeprowadzonego na zlecenie amerykańskiej firmy Poly wynika, że są to m.in. głośne rozmowy współpracowników przez telefon, a także rozmowy toczone pomiędzy kolegami z pracy. Co jeszcze nam przeszkadza? O tym w pierwszej godzinie audycji. Po godz. 7.15 udowodnimy, że sprzątanie jest świetną metodą walki ze stresem. Poprawia nastrój, wyzwala adrenalinę i zapewnia spokój umysłu oraz poczucie kontroli. 

Po godz. 8.15 zaś sprawdzimy, czy rzeczywiście wstawanie rano może nas unieszczęśliwiać, a po godz. 8.25 w Czwórce pojawi się Beata Pietrzyk z Jobhouse. Porozmawiamy o tym, jakie kierunki studiów zapewnią nam najlepszy start na rynku pracy.

***

Na audycję "Pierwsze słyszę" zapraszamy w środę w godz. 6.00 - 9.00. Program poprowadzi Kamil Jasieński.

kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka psychologia studia
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dorosłość i tęsknota. Jak opuścić rodzinny dom?

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2016 11:30
– Wszystkie emocje, które są związane z rozłąką, czyli tęsknota, smutek, poczucie osamotnienia, można oswoić – mówiła psycholog i psychoterapeutka Anna Jędrzejuk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co ich pcha na psychologię? Czy później trzymają się razem?

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2018 10:26
- Psychologia pozwala odpowiedzieć na wszystkie podstawowe pytania, jakie człowiek sobie zadaje - mówią zgodnie absolwentka i studentka psychologii.  - Później psycholog pomaga znaleźć odpowiedzi w sobie. To kierunek dla tych, którzy są ciekawi tego jaki jest człowiek - dodają.  
rozwiń zwiń