Pro8l3m: rzucamy sobie wyzwanie

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2019 14:55
Kilka miesięcy temu Pro8l3m wrócił z drugim albumem długogrającym. "Widmo" nadal wpisuję się w oryginalną stylistykę duetu proponując słuchaczowi więcej syntetycznych brzmień powyżej 90 uderzeń na minutę.
Audio
  • Pro8l3m: rzucamy sobie wyzwanie (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Pro8l3m (Oskar Tuszyński, Piotr Steez Szulc)
Pro8l3m (Oskar Tuszyński, Piotr "Steez" Szulc)Foto: Kamil Jasieński/Czwórka

Okładka"Widmo" szóstej płyty  i drugiego albumu długogrającego duetu PRO8L3M  Okładka"Widmo" - szóstej płyty i drugiego albumu długogrającego duetu PRO8L3M

W ramach "Widmo Tour" zagrają kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, którym towarzyszyć będą widowiskowe instalacje multimedialne.

- Cieszy nas, że ten projekt dociera do coraz szerszych kręgów. Uważamy, że nie powinna zamykać się wyłącznie wokół środowiska hip-hopowego – mówili.


PRO8L3M fot Ada Zielńska 1200.jpg
Płyta tygodnia. PRO8L3M "Widmo"

- Staramy się, by to, co wokół nas się dzieje nie wpływało na muzykę, dalej robimy ją z serca. Każdy nowy projekt to większe wyzwanie, któremu staramy się sprostać i jesteśmy dumni z efektów - dodawali.

Jak zareagowali na wyróżnienie jury Fryderyków? Gdzie szukali inspiracji do projekcji VR, które towarzyszą tegorocznej trasie koncertowej? Jak doszło do współpracy z Arturem Rojkiem? Więcej o nowym wydawnictwie i trwającym tournée w nagraniu.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Pro8l3m (Oskar Tuszyński, Piotr "Steez" Szulc)

Data emisji: 4.06.2019

Godzina emisji: 8.09

ac/kd

Czytaj także

Abradab: nie próbuję się wpasować

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2018 22:00
- Ta płyta po prostu się urodziła. To były rzeczy, które siedziały mi w głowie. Dopasowałem je do beatów i oddałem ludziom. Teraz żyje już własnym życiem - mówił o albumie "048" raper Abradab.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Everybody's Everything". Powstał film dokumentalny o Lil Peepie

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2019 11:18
"Everybody's Everything" to tytuł pierwszego pełnometrażowego filmu o Lil Peepie, zmarłym dwa lata temu amerykańskim raperze. Jednym z prekursorów gatunku cloud i emo rapu. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tau: płytą zachęcam do tego, by się zatrzymać

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2019 22:00
- Płyta jest bardzo spójna pod względem brzmieniowym. Włożyliśmy w jej powstanie mnóstwo pracy - mówił w Czwórce Piotr Kowalczyk, polski raper, wokalista, beatboxer i producent muzyczny.
rozwiń zwiń
Czytaj także

W.E.N.A.: skupiłem się na tym, by rymom towarzyszyła dobra energia

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2019 22:00
- Nie istnieje już coś takiego jak poprawność w rapie. Są raperzy, którzy istnieją wyłącznie w internecie. Za naszych czasów, to "środowisko" opiniowało, czy coś jest dobre, lub nie. Dziś granica tego, co jest akceptowalne zupełnie się zatarła - mówił raper W.E.N.A.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Brzydki, Zły i Szczery". O.S.T.R. wydał autobiografię

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2019 15:58
15 maja ukazała się pierwsza, oficjalna autobiografia rapera O.S.T.R. pod tytułem "Brzydki, zły i szczery". O tym, jakie historie opisuje, rozmawialiśmy w studiu Czwórki. 
rozwiń zwiń