Można zaufać sieci?

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2012 08:00
W audycji "Na cztery ręce" rozmawiamy o zakupach bez wychodzenia z domu. To jest możliwe i coraz bardziej popularne.
Audio
Bank powinien zwrócić skradzione pieniądze z naszego konta, choć często szuka wymówek. Prawo jednak stoi jednoznacznie po stronie klientów.
Bank powinien zwrócić skradzione pieniądze z naszego konta, choć często szuka wymówek. Prawo jednak stoi jednoznacznie po stronie klientów.Foto: (fot. sxc.hu)

Opowiadamy o trendach panujących w Polsce i na świecie w zakupach online. Sprawdzamy, jaki procent Polaków kupuje przez sieć oraz podsumujemy raport "Trusted shops", który mówi jak kupują Europejczycy (w tym Polacy).

Próbujemy także założyć sklep internetowy oraz znajdzujemy plusy i minusy zakupów w sieci. Nasz gość: Katarzyna Jeznach - redaktor serwisu eCommerce.edu.pl odpowiada na pytania: czy po uruchomieniu e-delikatesów przestaniemy kupować w marketach? Na co zwracać uwagę robiąc zakupy grupowe (np. kupon na rejs jachtem, a w cenie kuponu nie ma ceny paliwa). 

To wszystko w audycji  "Na cztery ręce" - zapraszamy do wysłuchania załączonego dźwięku.
 


Czytaj także

Kosmiczne stroje pływackie

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2012 06:00
Technologiczna rewolucja w pływackich strojach to już przeszłość - teraz pływanie wraca do korzeni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kupujemy mniej płyt, ale słuchamy więcej dobrej muzyki

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2012 08:19
Dziewczyna zwierza się koleżance: "Skandal, wczoraj wyjątkowo musiałam zapłacić za bilet na koncert, bo muzycy chcieli coś zjeść". Wisielczy humor dobrze oddaje to, z czym mamy do czynienia na naszym rynku płytowym. Czy to początek końca, a może jest światełko w tunelu?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polskie dzieci są najbiedniejsze w Europie!

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2012 09:30
Ostatnie badania UNICEF nie świadczą dobrze o polskiej opiece nad najsłabszymi, czyli dziećmi. Ubóstwo i niedożywienie to ich dotykają najmocniej.
rozwiń zwiń