Digger tracków. Piotr Ho zagrał w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2023 07:00
Tym razem w audycji "12”/h" za deckami Czwórki pojawił Piotr Ho - didżej oraz organizator i promotor imprez klubowych.
12h to audycja, w której występują najlepsi polscy DJ-e, a wśród gości znajdują się kolekcjonerzy, muzycy i wielbiciele czarnych płyt. Na zdjęciu Piotr Ho za deckami Czwórki.
"12”/h" to audycja, w której występują najlepsi polscy DJ-e, a wśród gości znajdują się kolekcjonerzy, muzycy i wielbiciele czarnych płyt. Na zdjęciu Piotr Ho za deckami Czwórki.Foto: Adam Świetlicki/Czwórka

Gość Czwórki był pomysłodawcą rozsławionego na całą Polskę projektu Bunker Events oraz organizatorem Fort Open Air. Cykl miał własną publiczność i prezentował różne odmiany muzyki elektronicznej. W pandemii Piotr Ho zawiesił działania promotorskie i skupił się na graniu.

- To moje hobby, pasja, która mnie angażuje. Przez ostatnie dwa lata mogłem poświęcić się diggowaniu tracków i wybieraniu tych najbardziej jakościowych numerów - opowiadał w Czwórce. - Nie jestem producentem, co z jednej strony utrudnia utrzymanie się w tej branży, ale ułatwia bycie didżejem. Nie ograniczają mnie gatunki, a dzięki temu, że organizowałem imprezy z różnymi odmianami muzyki elektronicznej, nauczyłem się, jak budować sety pod konkretną scenę. Zawsze miałem otwartą głowę i dbałem o jakość.  

Posłuchaj
57:18 2023_12_07 19_02_35_PR4_12_cali_na_godzine.mp3 Piotr Ho za deckami Czwórki (12 cali na godzinę - 12”/h/Czwórka) 

***

12 cali na godzinę, czyli 12”/h to audycja, w której występują najlepsi polscy DJ-e, a wśród gości znajdują się kolekcjonerzy, muzycy i wielbiciele czarnych płyt. Pomysłodawcą audycji jest DJ Bert, czyli Norbert Borzym - dziennikarz muzyczny, producent i remikser. Znany niegdyś z projektu Boogie Mafia. Pod szyldem Holiday 80 wydał dwie winylowe EP-ki dla amerykańskiej wytwórni Whiskey Disco. Obecnie związany z wytwórnią The Very Polish Cut Outs. Bert jest też współautorem kompilacji Echo Wielkiej Płyty, na której znalazła się polska elektronika z lat 80. W programie polecamy też sety DJ-skie, które można usłyszeć na żywo na antenie Czwórki.

Posłuchaj też:

***

Na audycję z cyklu "12"/h - 12 cali na godzinę" zapraszamy w każdy czwartek o godz. 19.00.

Czytaj także

Beskres: remiks dla Reni Jusis to zapowiedź cyklu "Polish Club Classics"

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2023 06:48
- Kiedy tylko rozpoczęliśmy działalność jako Beskres, wiedzieliśmy, że na graniu setów didżejskich się nie skończy. Właśnie ukazał się nasz pierwszy oficjalny remiks, którzy zrobiliśmy dla Reni Jusis. "Kiedyś cię znajdę" zapowiada kolejne produkcje - mówią Radek Krzyżanowski i Michał Słodowy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Novika i Sambor z nowym singlem "Born again" - bez ciśnienia i na luzie

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2023 14:00
Po świetnie przyjętym przez fanów i dziennikarzy "przedwakacyjnym singlu "Hope" Novika i Sambor opublikowali utwór "Born Again". - Jesteśmy zupełnie innymi osobami, a pracuje nam się doskonale - mówi artystka w Czwórce. - Cieszę się, że udało nam się jeszcze w końcówce roku wydać ten singiel.  
rozwiń zwiń