Rewolucja w gatunku battle royale? Tryb Warzone za darmo

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2020 12:35
Chociaż moda na tryb battle royale już przeminęła, tryb Warzone dodany do "Call of Duty" zaskarbia sobie sympatię milionów graczy na całym świcie.
Audio
  • Tryb "war zone" zupełnie za darmo (Strefa gamingu/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Vilkas Vision/Shuttersotck

shutterstock gaming gracz2 1200.jpg
"Final Fantasy" - będzie wielki powrót? >>>

Nikt nie spodziewał się, że tryb Warzone będzie darmowy. - To bardzo dobry battle royale, w dodatku możemy z niego korzystać nieodpłatnie -komentował Andrzej "Śledziu" Śledź, pasjonat gier militarnych.  - To, że gra jest darmowa sprawia, że rośnie ilość tzw. cheaterów. Błędy są nieliczne, a i te, które się pojawiają są na bieżąco naprawiane. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że to gatunek, który największą falę popularności ma już za sobą. Poziom jest bardzo równy, ale ja czekam na tytuł, który stanie się dominujący, do którego będą mogli równać inni. Potrzebujemy gry, która wyznaczy wysokie standardy pozostałym - dodawał.

ZOBACZ TAKŻE Pinballe i arkanoidy. Gamingowa lekcja historii >>>

Czy najnowsze "Modern Warfare" posiada w sobie doskonały tryb battle royale? Są aspekty, na które często narzeka część graczy. Jedną z nich jest losowość. - O tym, który z graczy będzie najlepszy może zadecydować przypadek. W "Call of Duty" losowość jest dużo mniejsza. To w jakim kierunku zdecydują się pójść twórcy nie jest przesądzone. Mogą postawić na indywidualnego gracza, lub docenić lepszych graczy.  

W programie także tradycyjnie Mateusz Kulik przygotował kalendarium gracza.

***

Tytuł audycji: Strefa gamingu

Goście: Andrzej "Śledziu" Śledź, pasjonat gier militarnych

Data emisji: 29.03.2020

Godzina emisji: 12.08

ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Brutalność w grach. Uczą nas zabijania?

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2020 19:26
- Były teorie, że przez patrzenie na brutalność w grach bądź programach telewizyjnych w młodych ludziach wzrasta poziom agresji. Amerykańskie badania wykazały jednak, że to nie do końca prawda - mówi Paulina Nowak, psycholog sportu i e-sportu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Call of Duty. Tryb Warzone dostępny za darmo

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2020 12:51
Tryb Warzone do najnowszego Call of Duty: Modern Warfare w końcu pojawił się na serwerach. Co ciekawe, twórcy przygotowali niespodziankę dla wszystkich, którzy nie zaopatrzyli się w swoją kopię gry. Warzone jest dostępne dla całkowicie za darmo!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Final Fantasy" - będzie wielki powrót?

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2020 08:33
Final Fantasy VII to kultowe RPG, które pamiętają wszyscy fani marki oraz konsol starej generacji. Twórcy, wzorując się na konkurencji, postanowili przywrócić ten tytuł, oddając w ręce graczy całkowicie odświeżoną wersję. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Half-Life 2. Dlaczgo Episode 3 nigdy nie powstał?

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 12:26
Na rynku dostępny jest już Half-Life: Alyx. Mimo że VR cieszy się umiarkowanym powodzeniem, Valve zdecydowało się postawić na  to rozwiązanie i wyszło to co najmniej bardzo dobrze. Recenzenci wystawiają grze bardzo wysokie oceny, a deweloper ponownie udowodnił, że zna się na robieniu gier. Co w takim razie stanęło na przeszkodzie stworzenia i wydania Half-Life 2: Episode 3?
rozwiń zwiń