Po premierze "GTA: Trilogy" - nie tak miało być

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2021 21:50
GTA Trilogy delikatnie mówiąc nie sprostało oczekiwaniom fanów. Wykonany wyjątkowo niedbale remaster kultowej trylogii Rockstara został fatalnie oceniony przez graczy i stanowi idealną pożywkę dla przeciwników marki.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Dean Drobot

shutterstock_gaming gracz złość 1200.jpg
Gry jak "zakazany owoc". Kto chce po niego sięgnąć?

Czytaj także:

Doczekaliśmy czasów, w których twórcy zamiast stworzyć coś nowego wolą ponownie zarobić na tym co już kiedyś przyniosło im zyski. Nawet premiera konsol nowej generacji nie obudziła w deweloperach chęci na wykorzystanie ich możliwości. Gościem audycji będzie Krzysztof NRGeek Micielski, z którym porozmawiamy m.in. o tym, czy czekają nas czasy kupowania tych samych gier co dawniej, tylko w nowej, niekoniecznie lepszej oprawie graficznej.

***

Na audycję z cyklu "Strefa gamingu" w niedzielę (28.11) o godzinie 12.05 zaprasza Łukasz "JeffreJ" Chmiel.

aw

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka gaming zabawa hobby

Czytaj także

Humankid z doskonałym debiutem. Steam podbity

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2021 13:00
Czym jest "Cywilizacja" miłośnikom strategii tłumaczyć nie trzeba. Wydawało się, że przez wszystkie lata swojego istnienia dzieło stworzone przez Sida Meiera nie będzie miało godnej konkurencji dla stworzonej przez siebie rozgrywki. Do czasu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wirtualne latanie. "Idealnie odzwierciedla emocje w powietrzu"

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2021 20:15
- To, czym się zajmujemy, to latanie samolotami i kontrolowanie przestrzeni powietrznej, ale w wirtualnym świecie - tłumaczyli Krystian Zawadzki i Nikodem Rudziński z VACC, czyli wirtualnego centrum kontroli lotów.
rozwiń zwiń