Dni otwarte na uczelniach - będą spotkania online?

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2020 14:19
Tegoroczni maturzyści podejmują już decyzje, dotyczące ich dalszej nauki. W tym roku prawdopodobnie dni otwarte na uczelniach odbywać się będą przez internet.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Pla2na

Zamiast "tradycyjnych" spotkań z przyszłymi żakami uniwersytety przygotowują spotkania online. Na przykład UMCS we wtorek organizuje webinar dla kandydatów. Podczas wydarzenia zainteresowani poznają szczegóły rekrutacji, zapoznają się z ofertą kół naukowych i zobaczą kampus uczelni. Inne uczelnie też proponują wirtualne zwiedzanie swoich kampusów. Jak będą wyglądać tegoroczne spotkania z potencjalnymi, przyszłymi studentami? O tym porozmawiamy we wtorkowe popołudnie. 

Czytaj także:

***

Na audycję "Strefa studenta" zapraszamy we wtorek (1.12) po godz. 14.05.Program poprowadzi Weronika Puszkar

kd

Czytaj także

Nauka zdalna - aspiracje i obawy współczesnych studentów

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2020 19:53
Listę aspiracji i życiowych planów dzisiejszych studentów otwiera stała i dobrze płatna praca - wynika z badań naukowców z Radomia. - Jednak w życiu nie liczy się wyłącznie kariera. Chcę być także szczęśliwa i robić to, co lubię, nawet zarabiając mniej - mówiła jedna z słuchaczek w sondzie Czwórki. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Studenckie koło naukowe - szansa na karierę?

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2020 20:03
Koło Chemików, Filologów Polskich, a nawet koło Harry'ego Pottera - takie koła działają na uczelniach świata. Niestety Koła Picia Czekolady nie znajdziemy na polskich uczelniach, ale możemy do niego dołączyć na Wyspach Brytyjskich.
rozwiń zwiń