Postaw na rozwój! Ruszyły webinary Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2020 13:10
Jan Mela - podróżnik, społecznik, zdobywca biegunów, młody tata - poprowadził pierwszy webinar Czwórki: "Jestem szczęściarzem - każde doświadczenie niesie jakieś dobro". Zapraszamy w sumie na cztery webinary prowadzone przez specjalistów rozwoju osobistego.   
Jan Mela, Artur Sójka, Jakub B. Bączek, Anita Michalska
Jan Mela, Artur Sójka, Jakub B. Bączek, Anita MichalskaFoto: mat. promoc.

mela kwiatkowska 1200.JPG
Jan Mela: trzeba pielęgnować w sobie nieprzeciętność

W każdy październikowy wtorek popularni trenerzy mentalni, mówcy motywacyjni i specjaliści wystąpień publicznych opowiedzą o kompetencjach miękkich, często pomijanych w szkole, a które warto rozwijać. Dowiemy się m.in., jak występować, dlaczego warto pozwalać sobie na błędy, jak znosić niepowodzenia i jak zachowywać się asertywnie. Zwykle warsztaty z nimi kosztują nawet kilka tysięcy złotych, dla słuchaczy Czwórki będzie to więc okazja do zdobycia wiedzy z zakresu kompetencji miękkich za darmo.

Czytaj także:

coaching 1200.jpg
Czym naprawdę jest coaching?

Cykl już 6 października otworzył Jan Mela, podróżnik, społecznik, zdobywca biegunów, młody tata. Prowadzi webinar "Jestem szczęściarzem - każde doświadczenie niesie jakieś dobro".

Oto co na ten temat napisał: Nie znamy swojej siły póki nie pojawi się konieczność jej wykorzystania. Gdybym nie przeszedł wszystkich trudów, które mi się w życiu przydarzyły, nie uwierzyłbym, że ktoś taki jak ja może sobie z nimi dać radę. A skoro chłopakowi bez ręki i nogi może się przytrafić też tyle dobra, to każdemu może. Oczywiście trzeba się o to trochę postarać. Żaden ze mnie kaznodzieja, ale chętnie podzielę się tym, czego mnie nauczyli mądrzy ludzie. Mam spory dług wdzięczności do spłacenia, a dobro zawsze do nas wraca. Mówię to z doświadczenia.


Jan Mela 1200.jpg
Jan Mela: w życiu ważne jest, by mieć dokąd wracać

Wszystkie webinary będzie można oglądać także na Facebooku Czwórki. Po wykładzie prowadzący seminarium będzie gościem audycji Kuby Jamrozka "Strefa prywatna".

___

Kolejne webinary:

  • 13.10 godz. 18-18.45 - Artur Sójka, trener, moderator sesji networkingowych, mówca – "Networking receptą na sukces zawodowy"
  • 20.10 godz. 18-18.45 - Jakub B. Bączek, trener mentalny i motywacyjny - "Jakość życia Polaków spada. Co zrobić, by ją podnieść?"
  • 27.10 godz. 18-18.45 - Anita Michalska, trener i coach - "Zarządzanie energią, koncentracją i zadaniami".

***

mat. pras./kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka psychologia warsztaty
Czytaj także

Polecamy książki i seriale. Do których warto zajrzeć?

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 12:21
W programie zagoszczą m.in. Łukasz Muszyński i Kinga Michalska. Będziemy polecać seriale, które warto obejrzeć i książki, po które trzeba sięgnąć. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Plan B. Wielka ucieczka z miasta na wieś

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2020 16:40
Gościniec Kowalova kiedyś nazywał się Eden. To tutaj swoje szczęście znaleźli Kasia i Maciek Brzuchaczowie, kolejni bohaterowie naszego wakacyjnego cyklu "Kultura natury".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Uśmiechnięta depresja. Gdy wciąż robisz dobrą minę do złej gry

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2020 14:37
Według WHO na całym świecie żyje ponad 265 mln osób z depresją. Jednym z jej rodzajów jest odmiana, która nie zaburza codziennego funkcjonowania, tzw. uśmiechnięta. - Bywa, że chorzy odbierają sobie życie, a ich bliscy nie wiedzą, czemu doszło do tragedii - mówi psycholog.
rozwiń zwiń