Nowe Technologie

LTE na kartę

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2013 15:32
Nowe, sprofilowane taryfy z dedykowanymi starterami i atrakcyjnymi usługami dodatkowymi pozwalającymi jeszcze bardziej obniżyć koszty to najnowsza oferta Plus na Kartę, w której za darmo dostępna jest technologia LTE.
Sony Xperia
Sony Xperia

Nowe taryfy zostały stworzone w oparciu o potrzeby klientów i mają im zapewnić najlepsze warunki ofertowe na rynku. Nowy Plus na Kartę, to po doładowaniu odpowiednią kwotą, w zależności od wyboru taryfy, na przykład takie korzyści:

  • tylko 9 gr za minutę połączenia do wszystkich sieci oraz 1 gr za SMS-y do wszystkich sieci,
  • darmowy pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci,
  • pakiet internetowy 200 MB za 1 zł,
  • nielimitowane rozmowy i SMS-y w Plusie,
  • a wkrótce także rok ważności konta po każdym doładowaniu.

We wszystkich nowych taryfach jest także dostępne LTE! By korzystać z LTE w Plusie na Kartę wystarczy jeszcze tylko przebywać w zasięgu LTE, korzystać z urządzenia obsługującego tę technologię, np. ze smartfona LTE oraz posiadać kartę USIM LTE. Użytkownicy nowych taryfach Plus na Kartę mogą też korzystać z unikalnych i atrakcyjnych cenowo cyklicznych usług dodatkowych, które pozwalają jeszcze bardziej obniżyć koszty.

Dzięki „Wybranym numerom" można rozmawiać za darmo z pięcioma wybranymi osobami w sieci Plus (koszt usługi "Wybrany numer w Plusie" to 10 zł za 30 dni) lub rozmawiać za 10 gr za minutę z bliską osobą z dowolnej sieci komórkowej (koszt usługi "Wybrany numer z dowolnej sieci": 3 zł za 30 dni). Można też dokupić trzydziestodniowe „Pakiety internetowe” 300 MB lub 1 GB za odpowiednio 7 lub 13 zł.

Podstawowe stawki w taryfach „Plus na Kartę więcej…”, to:

  • 29 gr za minutę połączenia do wszystkich sieci
  • 19 gr za SMS do wszystkich sieci komórkowych (w taryfie „Więcej internetu i SMS-ów” - 9 gr za SMSa)
  • 29 gr za MMS do wszystkich sieci
  • 29 gr za 100 kB transferu danych (w taryfie „Więcej internetu i SMS-ów” 5 gr za 100 kB).

Wszystkie wymienione taryfy, prócz „Plus na Kartę więcej przez rok”, są dostępne od 4 kwietnia 2013.autor: Komunikat prasowy

Czytaj także

Plus wprowadza smartfony LTE!

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2012 17:15
Plus jako pierwszy operator w Polsce wprowadza do oferty smartfony, które pozwalają na korzystanie z najszybszego mobilnego internetu LTE. Sieć została przygotowana na obsługę transmisji danych LTE w telefonach, nie tracąc możliwości zestawiania połączeń głosowych w trakcie korzystania z LTE. Uzyskano to dzięki zastosowaniu rozwiązania Circuit-Switch Fallback (CSFB).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rośnie konkurencja LTE

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2013 14:00
Z Elwirą KOSZEWSKĄ, regionalnym dyrektorem sprzedaży Cambium Networks Europa Centralna & CIS; rozmawia Cezary Tchorek-Helm.
rozwiń zwiń

Czytaj także

LTE bez umowy i abonamentu?

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2013 18:15
Teraz to możliwe - Plus wprowadził całkowicie nową ofertę Plus Internet na Kartę, w ramach której można między innymi korzystać z najszybszego mobilnego internetu LTE.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najszybszy mobilny router LTE

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2013 04:03
HUAWEI wprowadził na polski rynek swój najnowszy router Wi-Fi obsługujący superszybką sieć LTE 150 - Huawei E5776.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bardzo szybki smartfon LTE

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2013 09:56
Huawei wprowadza na rynek pierwszy w Polsce ultraszybki smartfon HUAWEI Ascend P1 LTE, gwarantujący prędkość pobierania danych do 100 Mbits.
rozwiń zwiń

Czytaj także

LTE w routerze D-Link

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2013 09:36
Nowy standard LTE powoduje wprowadzanie na rynek nowych routerów. Z urządzenia D-Link DWR-921 może korzystać nie tylko pojedynczy użytkownik ale również mała firma. Urządzenie doskonale obsługuje łączność z rozwiązaniami chmurowymi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Globalny lider wdrożeń komercyjnych LTE 1800 MHz

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2013 11:41
Według danych przedstawionych przez GSA (Global Mobile Suppliers Association) w raporcie Evolution to LTE w marcu br. Huawei jest globalnym liderem pod względem liczby komercyjnych wdrożeń sieci LTE 1800MHz.
rozwiń zwiń