Polskie Radio

Polskie Radio wyróżnione w programie "Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca"

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2023 14:45
Polskie Radio zostało wyróżnione w programie "Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca". Gala wręczenia statuetek odbyła się w Centralnym Domu Technologii. Spółkę doceniono za wdrażanie Pracowniczych Planów Kapitałowych. 
Polskie Radio z wyróżnieniem w programie Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca.
Polskie Radio z wyróżnieniem w programie "Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca". Foto: Polskie Radio / Przemysław Chmielewski

Polskie Radio doceniono za szczególne zaangażowanie we wdrażaniu Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) w swojej firmie, wykorzystując PPK jako element systemu benefitów pracowniczych, osiągając wysoką partycypację w programie.

Za wyróżnienie podziękowała prezes publicznego nadawcy Agnieszka Kamińska:

Posłuchaj
00:30 ppk-agnieszkakaminska.mp3 Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska o wyróżnieniu w programie Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca

 

Program "Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca" został zainaugurowany w 2019 roku. Jego celem jest promowanie pozytywnych przykładów oraz inspiracja pracodawców do wspierania pracowników w gromadzeniu oszczędności w Pracowniczych Planach Kapitałowych. 

Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska odbiera wyróżnienie w programie "Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca". Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska odbiera wyróżnienie w programie "Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca".

Dotychczas za wkład w budowanie finansowego zabezpieczenia pracowników takie wyróżnienie otrzymało ponad 90 podmiotów. Wśród laureatów znaleźli się członkowie zarówno polskich przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych korporacji, a także instytucji publicznych. 

Czytaj także: 

W tym roku obok Polskiego Radia wyróżnieni zostali, m.in., Dom Inwestycyjny Xelion, Booksy, Kompania Piwowarska i agencja pracy tymczasowej HRO Personnel.

Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) są powszechnym, dobrowolnym i w pełni prywatnym systemem długoterminowego oszczędzania. Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) są powszechnym, dobrowolnym i w pełni prywatnym systemem długoterminowego oszczędzania.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/ #Piotrowska/i wz/w hm / rk 


Czytaj także

Przybywa chętnych do uczestnictwa w PPK. W ten sposób oszczędza już ponad 3 miliony Polaków

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2023 13:15
W ciągu ostatnich dwóch miesięcy liczba uczestników Pracowniczych Planów Kapitałowych zwiększyła się o 718 tys. - poinformował prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pracownicze Plany Kapitałowe. Prezes PFR: będą rewolucją w oszczędzaniu długoterminowym

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2023 14:52
- Jestem przekonany, że udaje nam się wdrożyć w Polsce rewolucję w oszczędzaniu długoterminowym; w ostatnich 2 miesiącach liczba uczestników PPK wzrosła o 718 tysięcy -  powiedział prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pracownicze Plany Kapitałowe. Dynamiczny wzrost liczby uczestników. GUS podał najnowsze dane

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2023 11:08
Liczba uczestników w pracowniczych planach kapitałowych (PPK) zwiększyła się o 17,7 procent rdr w 2022 r. to jest o 451,7 tys. osób więcej niż w 2021 roku, podał Główny Urząd Statystyczny.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wartość aktywów Pracowniczych Planów Kapitałowych przekracza 18 mld zł

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2023 09:42
Wartość aktywów Pracowniczych Planów Kapitałowych nieznacznie wzrosła w sierpniu i na koniec miesiąca sięgnęła 18,04 mld zł, w tym samym czasie wartość aktywów OFE spadła ze 192 do 185 mld zł - podaje"Rzeczpospolita".
rozwiń zwiń