X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak mądrze wybierać gry komputerowe dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2019 10:00
Czas gwiazdki tuż tuż. Wielu rodziców stoi właśnie przed trudną decyzją trafnego wyboru. Jakie gry warto podsunąć swoim dzieciom, które tytuły są godne polecenia i jak wybierać by te wybory pozytywnie wspierały rozwój dzieci i ich wciąż kształtujące się nawyki?
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay.com

Na te i wiele innych pytań odpowiedział dr Szymon Wójcik - doktor socjologii, adiunkt na Uniwersytecie Warszawskim, koordynator projektu saferinternet.pl., ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w internecie oraz Rafał Kurczyński - dziennikarz gameingowy.

W audycji także o tym, ile czasu powinny spędzać dzieci na granie przy komputerze oraz w które gry rodzice mogą grać wspólnie z dziećmi.

Posłuchaj załączonej rozmowy.

Gość audycji: dr Szymon Wójcik i Rafał Kurczyński
Rozmawiał Mikołaj Foks
Data emisji: 6.12.2019
Godzina emisji: 21:00
Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

joka

Zobacz także

Czytaj także

Majsterkowanie i inne aktywności z dzieckiem

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2018 10:39
 Majsterkowanie jako forma kreatywnego spędzenia czasu i sposób na naukę powraca do łask. Rozwija nie tylko motorykę małą dziecka, ale także jego kompetencje i umiejętności psychofizyczne. Dużo dobrego kryje się pod tym hasłem. Co zatem można zmajsterkować, jak to zrobić i gdzie? O tym w bieżącym wydaniu audycji „Strefa rodzica”, którą poprowadził Mikołaj Foks.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Animacja zabaw dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2019 23:15
Animator czasu wolnego dzieci to zawód, który staje się coraz bardziej popularny.  Na czym polega to zajęcie? Jakie umiejętności powinna posiadać osoba pracująca  w tym zawodzie? Gdzie animatorów można spotkać i kiedy warto skorzystać z ich usług?
rozwiń zwiń