X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Sztuka negocjacji w codziennym życiu

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2020 23:35
Negocjujemy każdego dnia w dużych i małych sprawach, chcąc skłonić innych do przyjęcia rozwiązań, które uznajemy za właściwe. Jak godzić nieraz sprzeczne interesy, by żadna ze stron nie czuła się pokrzywdzona? 
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Sztuka negocjacji to nie tylko sfera biznesu i konfliktów zbrojnych, to sztuka codziennych kompromisów i nakłonienia innych do współpracy. Nie mylmy jednak negocjacji z targowaniem się. Negocjacje to sztuka znalezienie prawdziwego zrozumienia się obu stron.

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Zbigniew Dzideczek, negocjator-praktyk, mentor i wykładowca na studiach MBA.

Posłuchaj
59:54 Dzieci_AAC 2020_10_22-21-00-09_SR_1_FIC_.mp3 22.10.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica)

Rozmawiała: Joanna Ficińska

Data emisji: 22.10.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

Odkrywanie i twórczy rozwój pasji dziecka

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2020 23:55
Na skutek epidemii koronawirusa oferta stacjonarnych zajęć pozalekcyjnych jest w tym roku szkolnym okrojona i skromniejsza niż zwykle. Rodzice są też bardzo ostrożni w wyborze zajęć dodatkowych. Podpowiadamy jak wspierać pociechy w rozwijaniu pasji i odkrywaniu zainteresowań w warunkach domowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niania, czyli opieka nad dzieckiem w czasach pandemii

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2020 09:40
Pandemia zmieniła sposób pracy wielu osób, ale to, że pracujemy często zdalnie, nie oznacza, że opieka nad dzieckiem przestała być istotna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Temperamentne dziecko

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2020 23:57
Jak nauczyć się empatii i zrozumienia w podejściu do wychowania skoncentrowanego na mocnych stronach temperamentnych dzieci, takich jak żywiołowość, kreatywność, zapał, entuzjazm, odwaga i asertywność.
rozwiń zwiń