X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Odkrywanie i twórczy rozwój pasji dziecka

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2020 23:55
Na skutek epidemii koronawirusa oferta stacjonarnych zajęć pozalekcyjnych jest w tym roku szkolnym okrojona i skromniejsza niż zwykle. Rodzice są też bardzo ostrożni w wyborze zajęć dodatkowych. Podpowiadamy jak wspierać pociechy w rozwijaniu pasji i odkrywaniu zainteresowań w warunkach domowych.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Rozwijanie pasji do gotowania, gry planszowe czy edukacji językowej przy wsparciu nowych technologii - jest wiele możliwości, by czas spędzony w domu był twórczy, zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica.

Rozmowa o mądrym odkrywaniu pasji i twórczym rozwoju dziecka w dzisiejszych czasach, a także podpowiedzi, jak można spędzać czas w domu, tak by był on wartościowy i przekładał się na konkretne, nowe umiejętności.

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Ania Trawka - pedagożka i ekspertka szkoły Novakid

Posłuchaj
58:40 Dzieci_AAC 2020_10_08-21-00-41_SR_1-FIC_.mp3 08.10.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica)

Rozmawiała: Joanna Ficińska

Data emisji: 08.10.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

Chcesz pożyć dłużej? Po prostu zacznij biegać!

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2020 23:59
Siedzący tryb życia niesie dla naszego poważne konsekwencje. Jednak nie musimy uprawiać sportu wyczynowo, by to zmienić. Można zacząć od małych kroków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak wzmocnić organizm?

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2020 23:55
Powrót do natury, zadbanie o swoje ciało, ale i umysł, dietę, a przede wszystkim o styl życia mogą okazać się kluczowe w walce z wieloma współczesnymi dolegliwościami.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trening koncentracji dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2020 23:35
Współczesna szkoła uczy wielu umiejętności, jednak nauce i rozwijaniu umiejętności koncentracji uwagi poświęca się bardzo mało czasu lub wcale. Jednak to właśnie umiejętność koncentracji okazuje się często kluczowa we współczesnym świecie przepełnionym bodźcami i nadmiarem informacji. 
rozwiń zwiń