X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Budowanie zdrowych nawyków

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2020 23:55
Mimo że większość z nas zna doskonale zasady zdrowego żywienia oraz jest świadoma roli aktywności fizycznej, to jednak ma realne problemy w zmianie swojego stylu życia na zdrowy. W audycji podpowiemy jak za pomocą małych kroków zmienić kurs naszego samopoczucia w kierunku zdrowia.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Często pomimo najlepszych intencji i jasnych postanowień nie udaje się nam więcej ćwiczyć, albo w ogóle ruszyć z kanapy.

shutterstock_622381859 (2).jpg
Talerz Zdrowia - zalecenia Zdrowego Żywienia PZH

Nie udaje nam się poświęcić czasu na dbanie o swoje zdrowie, przeczytanie książki, czy po prostu na posprzątanie domu.

Jak małymi krokami, świadomie obserwując mechanizmy, które motywują lub zniechęcają nas do działania, zapanować nad swoimi codziennymi nawykami?

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Magdalena Szymczak, psycholog i trycholog, autorka książki "Jak budować zdrowe nawyki? Praktyczna psychologia dla każdego".

Posłuchaj
117:23 Dzieci_AAC 2020_12_15-21-00-34.mp3 15.12.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica)

Rozmawiała dr Joanna Neuhoff-Murawska

Data emisji: 15.12.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

Pułapki odchudzania

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2020 22:55
Jesteśmy zwykle świadomi najbardziej znanych uzależnień, które grożą naszym dzieciom, związanych z alkoholem, papierosami lub narkotykami. Jednak uzależnić się można także od tak oczywistej i niezbędnej do życia czynności, jaką jest jedzenie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Talerz Zdrowia - zalecenia Zdrowego Żywienia PZH

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2020 23:55
Nowy model zaleceń Talerz Zdrowia jest alternatywą dla popularnej dotąd Piramidy Zdrowego Żywienia. Jego zaletą jest rekomendacja spożycia różnorodnych produktów codziennie, które powinno stanowić podstawę zdrowego odżywania. 
rozwiń zwiń