X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wolontariat szkolny

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2020 23:55
Aktywność wolontariacka uczy młodych ludzi szacunku dla innych, bezinteresownej pomocy, kultywowania wartości służących integralnemu rozwojowi człowieka oraz usprawniających funkcjonowanie całego społeczeństwa.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Szkolny wolontariat to dla młodzieży szansa i wiele i możliwości. Okazja do sprawdzenia siebie, wykorzystania swoich zdolności, zdobycia wiedzy, nowych zainteresowań i umiejętności.

O możliwościach szkolnego wolontariatu opowiadali goście Polskiego Radia Dzieciom:

  • Aleksandra Szubstarska ze Szkoły Podstawowej nr 218 w Warszawie
  • Marta Chrzanowska ze Szkoły Podstawowej Montessori im. św. Urszuli Ledóchowskiej
Posłuchaj
59:00 Dzieci_AAC 2020_12_24-21-00-26_SR_1_HAG_.mp3 24.12.2020 Aleksandra Szubstarska i Marta Chrzanowska (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica)
  • Karolina Soroka i
  • Marta Bednarczuk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublinie
Posłuchaj
58:12 Dzieci_AAC 2020_12_24-22-00-47_SR_2_HAG_.mp3 24.12.2020 Karolina Soroka i Marta Bednarczuk (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica)

Zaprasza Katarzyna Hagmajer-Kwiatek

Data emisji: 24.12.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

Wyzwania edukacji zdalnej

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 23:55
W "Stefie Rodzica" rozmawiamy o tematach szkolnych i szerzej o edukacji - jaka jest, jak powinna się zmieniać, co poprawić mogą nauczyciele i jak inspirować dzieci mogą rodzice.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kanon lektur szkolnych

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2020 23:55
Lista lektur szkolnych budzi żywe dyskusje za każdym razem, gdy proponowane są jakiekolwiek jej zmiany. Ile klasyków a ile twórców współczesnych? Żywy język czy kamienie milowe literatury? Spory o listę lektur to także dyskusja o kształcie edukacji.
rozwiń zwiń